Cyfrowy polsat

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Zakonczyla mi sie umowa z Cyfrowym Polsatem,wylaczyli bardzo duzo programow.O dziwo nie mam tvp1,tvp2,4 itp,jak moge odbierac te podstawowe programy przez dekoder za darmo?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
przedłużyć umowę ?
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
No wlasnie ja zakonczylem umowe i teraz sie zastanawiam jaka kupic tv,ale chcialem tylko na przetrzymanie odbierac tylko te podstawowe kanaly.Mysle o cyfrze,akurat mi wylaczyli na swieta skur.......Czyli raczej sie nie da odbierac darmowych programow typu tvp 1 itp i td?
 

lukasx86

Użytkownik
Użytkownik
tvp1 itp. są zawsze płatne i kodowane. sprawdź czy działa ci 4fun i viva one są FTA
 
R

rowerser

Guest
Jak to nie masz TVP1 itd ? Nawet w podstawowym pakiecie w polsacie jest to wszystko co wymieniłeś :)
 

tokrzys17

Użytkownik
Użytkownik
Tvp1 nie jest kodowany. Możesz ze zwyklej anteny to normalnie odebrać.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ale w cyfrowej telewizji w chwili braku sygnalu nie jest mozliwe odebranie kanalow typu tvp1, tvp2 itd.
na swieta pozostaje ci tylko telewizja analogowa, niestety nie ma mozliwosci odblokowania nadawania programow z dekodera bo wszyscy by wtedy zawietali umowe na 1 rok a potem korzystali z programow bez przedluzenia umowy.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kanały typu tvp1, tvp2 itp są kanałami publicznymi płacimy za ten szmelc w podatkach, więc operator musi udostępniać je za darmo.
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Ucialem kawalek kabla z glosnika od kina domowego,podlaczylem pod tv kabelek i odbieram tvp1,polsat,puls,na swita wystarczy.Tylko za co ja mam placic abonament 15zl jak nie mam tvp2 i tvn?bez sensu,trzeba placic za tv cyfrowa plus podstawowe programy,powienien to placic operator,przeciez placimy im za tv co nie?a jak odetna tv to nie ma nic do ogladania
 
R

rowerser

Guest
Musi :D no na bank :D heheheh....zresztą płacisz za ten szmelc w podatkach, a i tak każą płacić abonament za TVP :)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
w cyfrowej telewizji masz Polsat, TVN, TV4, TV6, TV Puls, TVN 7, Polsat Sport News. Mam za 5 zł tv z TP podstawowe kanały ale po świętach zablokowali POlsat, Eske TV, National Geographic i parę innych. Te kanały cyfrowe w zupełności starczą, później mają dodać kanały TVP1, TVP2, TVP Info, Eska TV, Polo TV, ATM Rozrywka TV, TTV
 

Do góry Bottom