1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cz opłaca sie teraz kupić CoD 4 ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaczor6c, Kwiecień 13, 2012.

1. kaczor6c

kaczor6c Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy opłaca się kupić MW1 ? Bo to juz 5 lat po premierze . A inne CoD i Bf mnie aż tak nie kręcą . Czy znalcie jakieś dobre FPS ? Pisałem wielokrotnie te pyt. tu http://xboxforum.pl/gry-12/nie-moze...re-pisz-tutaj-32211/index714.html#post1001836 ale nie uzyskałem odp. , dlatego pisze teraz nowy temat .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie opłaca się ea chyba serwery na to wyłączył , tak naprawde się od mw2 opłaca black ops wyżej i najlepsza mw3 .ostatnie dobre to syndicate:)

4. GaRdZiOl24

GaRdZiOl24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chodzi ci o MP to bardzo polecam wciągneło mnie na naprawdę długo...

5. GaRdZiOl24

GaRdZiOl24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze zapomniałem dodać jeżeli chcesz mieć grę na dłuższy okres polecam COD MW3 głownie z trybu przetrwania

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Co ty nie powiesz, od kiedy Call of Duty jest od EA :)
    Co to tematu, jak nie grałeś to warto :)

2 użytkowników lubi ten post.
  7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Activision myli mi się z ea:) ale gra mi się tak kojarzy sorry za błąd i co do kupna tylko i wyłącznie mw3 dodatków plus opcje sieciowe miażdzą:)

8. jares97

jares97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja sie nie zgadzam mow 3 to gów*o ogółem nie jestem fanem cod'a gra jest nastawiona do promowania graczy z wyższym lvelem w celu nabicia go przez osoby z małym lvelem innymi słowy jeżeli masz 5 lvl to gra daje ci ostro w kość ponieważ masz dupna broń dupne perki i dupne killstriki innymi słowy musisz pograć długo by mieć w ogóle po co grać ja tam wole gear s of war 3 to gra która jako jedna z nie licznych nie próbuje naśladować cow a.

9. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Polecam MW 1 . Mimo zhackowanych lobby (niektórych) gra się bardzo przyjemnie i gra jest bardziej nastawiona na skilla niż w tych nowszych CoD'ach . Chodzi mi o to że nie ma tu kilstrików typu Pave Low , Kolos. Po prostu standart 3,5,7 i gra się bardzo przyjemnie. Dłużej idzie nabijanie lvl . Jeśli kupisz daj znać może pogramy razem ;) GT : BuRRRza

10. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    W CoD 4 gra jeszcze sporo osób i zdaniem wielu graczy jest to najlepsza część z całej serii MW :)
    Polecam tryb HardCore ;)

Wczytywanie...

Poleć forum