1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cz xbox 360 mi pójdzie ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Zernat, Maj 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Zastanawiam się czy Xbox 360 Elite poszedł by na moim TV :p

Zdjęcia mojego TV :

I zastanawiam się jakiego X kupić Premium czy Elite bo w sumie byłbym w stanie dołożyć te dwie stówki a wy jaki byście mi polecili ? No i najważniejsze czy wogóle by poszedł na moim TV ***

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Bez problemu "pójdzie". Chinchami podłączysz sobie X'a, tylko, że będzie wszystko w jakości SD, czyli niekoniecznie oszałamiającej ;) A co do X'a, to już Twoja decyzja - czy zależy Ci na większym dysku i innych bajerach co dają do Elita. Ja kupiłem Arcade + Starter Kit i jestem zadowolony :)

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja brałbym premiuma. elite jest dla szpanerów wg mnie (po prostu za drogie)
    co do telewizora to powinno być git chociaż niektóre CRTki maja problemy z wyświetlaniem obrazu w 60 Hz. ale tego nie sprawdzisz dopóki nie podłączysz:(
    a za to rożnice miedzy premium a elite to dolozył bym jeszcze ze 2,3 stowki i kupił monitor lcd 22 cale. (grafika niebo a ziemia)

5. noox

noox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pójdzie ja miałem gorzej (dużo gorzej ;p) jak masz monitor z gniazdkiem DVI to kup kabelek hdmi - dvi obraz jest miodzio :) Na forum masz opisane jak to podłączyć + podłączanie dźwięku

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja poleciłbym wybrać wersję Premium.
    Warto zainwestować :) 60GB przyda się :)

7. Krecik1218

Krecik1218 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sam mam telewizor kineskopowy i Xboxa arcade i działa bez problemu. Jednak grafika oszałamiająca nie jest. Grałem w pare dem i 2 pełne wersje i niestety w strzelankach i wyścigówkach obraz jest zbyt niewyraźny żeby dostrzec coś dalekiego. No i strasznie oczy bolą przed takim tv

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na twoim mejscu wziął bym Xboxa 360 Arcade i monitor LCD. Na CRT długo nie pograsz bo strasznie oczy bolą. Ja specjalnie do X-a kupiłem TV LCD, wiec sie zastanów.

9. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Slabe oczy macie.Ja na swoim crt gram nieraz 9 h pod rzad i jest git.

10. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    ja mam podobny telewizor i mi kozacko x chodzi ;P ale niedlugo kupuje wlasnie lcd 32 cale full hd :)

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co z tego że grasz, lecz grając na takiej jakości to grafika wygląda jak na ps2. W najgorszym wypadku kupuj monitor

12. m919

m919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozumiem, że porównywałeś stawiając obok siebie lcd i crt podłączone do x360?

13. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a ja na twoim miejscu wziolbym arcade i za roznice miedzy ARCADE a ELITE kupilbym monitor LCD 20-22...wolalbym nie miec dysku w konsoli a grac na monitorku malym niz na takim zlomie( sorki za slowo zlom) .....ja jak wlaczylem pierwszy raz xsa pod 29 cali LG flatron CRT to si eprzerazilem i odrazu podpiolem pod monitor lcd 22 cale a kilka dni pozniej zmaowilem tv 32 lcd....jak dla mnie granie na CRT to profanacja xboxa..wolalbym mniej cali na monitorku lcd niz wiecej na crt..a wracajac do tematu to kupuj ARCADE ..karta pamieci ci do save starczy a za 500 zl roznicy miedzy arcade a elite spokojnie kupisz monitor 20-22 cale

14. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Hmm ... zaintrygowaliście mnie ... Sprawdzałem na ceneo.pl i są nawet po 200 zł ale nie wiem czy o takie wam chodzi. Czy mógłby ktoś z was podać linka ze sklepu internetowego lub z ceneo z tym telewizorem który polecacie tylko żeby był tani ? Bo ja nie wiem które mogą być *** :p

Kapitał:

Jakieś 1250 zł z tym że może jeszcze urosnąć ale myślę że nie więcej niż 1400 zł

Od tego odejmijcie cenę Xboxa 360 i grę za 150 zł :p

15. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Koledzy radza Ci kupienie Arcade i monitora.
    Czesciowo sie z tym nie zgadzam. Wg. mnie Arcade nie jest dobra opcja, bo i tak wielu ludzi pozniej kupuje dysk. A pozniej okaze sie, ze sluchawki rowniez okaza sie przydatne. Dobrze sie nad tym zastanow, twoj wybor bedzie bardzo uzalezniony od tego czy masz zamiar grac na XBL. Radzilbym Ci kupienie konsoli Premium i monitora LCD. Grajac na CRT czesto bywa, ze literki sa niewyrazne niezaleznie od wielkosci telewizora.

16. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Znaczy raczej i tak kupie Premium. Ale chciałbym żeby ktoś może z neta albo ceneo pokazał mi jaki by był dobry telewizor tylko tani. Bo jestem ciekawe może bym dozbierał ?

17. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Rozbawiłeś mnie tym postem...
    Miałem PS2 i wiem co mówie... Na xboxie 360 jest w ogole lepsza grafa nawet jak grasz na CRT... A wiesz dlaczego?
    Bo ma lepsze "bebechy",gry są inaczej pisane!
    A tak BTW narazie gram na 15 " CRT . i daje rade;p Lecz zamowilem juz 32" :D LCD

18. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Istnieją już tematy o telewizorach CRT + X360

Proszę pisać w nich.

/zamykam

Wczytywanie...