1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarno-Biały ekran XBOX

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez LISTI, Sierpień 31, 2013.

1. LISTI

LISTI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    przed chwilą napotkałem bardzo dziwny problem z moją konsolą XBOX 360 Elite. No więc... Włączyłem ją jak gdyby nigdy nic i pojawił mi się czarno-biały ekran. Nie wiem skąd się wziął. Nie zmieniałem nic w ustawieniach obrazu ani XBOXa, ani TV. Przed wyjściem, czyli ok godziny 17 wszystko działało jak należy. Konsola nie była uruchamiana podczas mojej nieobecności.

Xboxa podłączam przez kable Component(czerwony,biały,żółty). Dodam, że przy przestawieniu z Pal 60, na Pal 50, kolory ponownie się pojawiają, ale jak wiecie nie każda gra "chodzi" w PAL 50.

Proszę o odpowiedzi.
    Pozdrawiam :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kwasek

Kwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Giżycko
    Miałem podobnie z odtwarzaczem BluRay (sam z siebie zrobił się czarno-biały obraz). Pomogła zmiana trybu kolorów na RGB.

Wczytywanie...

Poleć forum