1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarno biały ekran

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rkli, Styczeń 12, 2014.

1. rkli

rkli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłobuck/Częstochowa
    Witam mam problem, otóż po podlaczenie xboxa przez kabel av-chinch(mam 6 kabli(wtf?!:D)5 wejsc w telewizorze) roczny telewizor samsung, plazma mam czarno biały ekran, nie ma żadnych kolorów, sprawdzałem w ustawieniach x'a i nic nie znalazlem gdy podepne 4 kable jest bez kolorów a gdy podlacze 5 (niebieski) wychodzi czarny ekran, szukalem na forum i na googlach troche poszperałem i nic nie znalazłem co by mi pomogło. Help:O

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    To podłącz przez hdmi

Wysłane z mojego GT-S6500D

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak wyżej najlepsza jakość obrazu uzyskasz na kablu HDMI - wystarczy najtańszy nawet za ~5zł :)

Wczytywanie...

Poleć forum