1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarno-biały obraz

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Elesshar, Maj 27, 2010.

1. Elesshar

Elesshar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podlaskie
    Witam Was ;) Otóż mam problem, mam konsolę NTSC, jak ją podłączyłem do swojego TV to obraz był czarno-biały. W sensie, że menu wszystko ok, ale nie ma kolorów. Jak podłączyłem do TV moich rodziców to były kolory. Oba TV to CRT 21".

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Siema!:p Wystarczy, że zmienisz ustawienia telewizora, jeśli masz konsolę w regionie NTSC to region telewizora też musi być NTSC, w ustawieniach telewizora jest:D

4. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Z pewnością ten, który wyświetla czarno-biały nie obsługuje ntsc. NTSC/PAL to tak jakby systemy przesyłania kolorów, więc jeśli go nie obsługuje, oczywiste jest że mamy czarno biały obraz ;p

5. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    NTSC ma inną ilość lini 525 a pal 625

Wczytywanie...

Poleć forum