1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarny ekran... Co zrobić ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LitheRain90, Styczeń 2, 2015.

1. LitheRain90

LitheRain90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam gierkę The Crew na którą zainstalowałem na dysku 1000 GB o prędkości 5200 obr i w miarę dobrym odczycie. Jednak problem pojawił się na samym początku gry, przedstawię to co się dzieje : widzę auto na ulicy w którym jestem i nagle włącza się czarny ekran na dole wczytywanie muzyka idzie w tle i tak wiecznie ... Jedynie co mogę zrobić to wyjąć płytę lub wyłączyć konsole. Konsole posiadam od kilku miesięcy na gwarancji i nie wiem co robić ... Czy to wina dysku czy konsoli ?? Ostatnio chciałem kupić dysk 20 gb oryginalny do konsoli xbox, lecz czy to pomoże ? Dysk jest podpięty przez usb lecz gdy go podpinam na specjalnym wejściu nie widzi go ... Może macie jakieś pomysły co zrobić z dyskiem aby działał... Może go sformatować ?? Chciałbym se pograć ale niestety cholernie mnie denerwują te problemy ... Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Creon

Creon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Spróbuj usunąć grę i wgrać na nowo a jeśli to nie pomoże spróbuj sformatować dysk. A problem dotyczy tylko The Crew?

4. LitheRain90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grę już próbowałem instalować ale to nic nie dało. Sformatować dysk ? Czyli co konkretnie zrobić ? Nie mam xboxa przerobionego ...

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Dysk wewnętrzny?

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a

6. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    Najlepiej jakbyś miał jakiś szybki pendrive sformatować go pod konsolą nagrał na niego grę i wtedy sprawdził
    czy się zatnie

Gra zacina się cały czas w tym samym miejscu

7. LitheRain90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem na tych pendrive czy dyskach podpinanych przez usb nie bedzie dzialac tak jak powinno wiec to odpada... A chce podłączyć swój dysk to xboxa tam gdzie się wpina oryginalne dyski a nie przez usb ale niestety dysku nie widzi ... Wiecie jak przerobic dysk by dzialal ? I czy takie przrobienie dysku zeby xbox go widział jest nielegalne ? Nie chce dostac bana ..

8. LitheRain90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

9. rastaman2626

rastaman2626 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    N S
    Chodziło mi o to abyś spróbował zainstalować na pendrive aby wykluczyć ewentualne błędy ze strony dysku

10. LitheRain90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety na razie nie mam takiej możliwości gdyż wszystkie pendrive jakie posiadam to 8 gb a na grę trzeba więcej więc sposób odpada.

Wczytywanie...

Poleć forum