1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarny ekran, ładowanie gry z pendriva

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scorpio89, Listopad 18, 2012.

1. scorpio89

scorpio89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam Xbox 360 Slim 4 GB i miałem parę punktów Microsoft points. Raczej na żadną grę nie starczy miejsca na dysku 4GB, więc podłączyłem pendrive 8GB i sformatowałem. Ściągnąłem z Xbox Live TDU 2 i tu jest problem. Wchodzę w "moje gry" klikam na TDU i włącza się czarny ekran, klikam na padzie kółko z X'em i się nic nie pokazuje, jedynym wyjściem jest wyłączenie Xbox'a przez naciśnięcie włącz/wyłącz na Xbox'ie. Chyba się pospieszyłem z tym pendrivem, da się jeszcze uratować TDU?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze. Te kółko X jak mówisz.

Przejdź do strony Rynek usług.
    Wybierz opcję Aktywne pliki do pobrania.

(Jeżeli za Microsoft points kupiłeś to gre możesz pobrać za darmo wtedy tak mi się wydaje).

4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Czarny ekran, ładowanie gry z pendriva

Jesli grę kupiłeś za punkty to w kazdej chwili mozesz zmienic pendriva jak cos z tym jest nie tak i pobrać grę ponownie za free

Wytapane z XPERII;-)

5. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Czarny ekran, ładowanie gry z pendriva

Jeżeli wcześniej ci chodziło, a był update to usuń go i zupdatuj jeszcze raz ;)

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

6. DyDy

DyDy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za odkop, ale mam ten sam problem co kolega. Zainstalowałem TDU 2 na pendrive, ale niestety podczas próby uruchomienia, występuje podejrzewam, że jakiś błąd i jest czarny ekran... Pendrive to kingston datatravel 111. Dodam, że inne gry z tego pendrive działają. Gra oryginalna ściągnięta ze sklepu.

Wczytywanie...

Poleć forum