1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarny ekran na TV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez switek3, Kwiecień 1, 2013.

1. switek3

switek3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    mam nietypowy problem i nie znalazłem odpowiedzi na forum, która pomogłaby go rozwiązać. Posiadam oryginalną konsolę xbox od ponad roku, ciągle używam na tym samym TV, ten sam kabel i do tej pory wszystko było w porządku. Wczoraj próbowałem zagrać w grę i po podłączeniu konsoli do TV, wykryto że kabel został podłączony, przełączył się telewizor na HDMI 4 (przykładowo tam był podpięty kabel) a ekran stał się czarny. Nic się nie wyświetlało ani nie było dźwięku. Podłączyłem kabel do innych wejść (posiadam łączeni 4) i nic. Zmieniłem kabel na inny i nic. Podłączyłem kablem komputer pod TV i normalnie zadziałał. Podłączyłem konsolę kablem Component i zadziałało normalnie. Poszedłem do kolegi podłączyć kablem HDMi konsolę do jego TV i też zadziałało normalnie. Czyli problem jest w moim TV - ewentualnie jakiś ustawieniach HDMI w konsoli, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać. Chcę uniknąć przywracania ustawień fabrycznych w TV, bo to taty TV a nie chce żeby się wszystko pokasowało. Pomóżcie proszę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W opcjach konsoli daj na automatyczny wybór rozdzielczości - może Twój tv ma 720p a w konsoli masz 1080p

4. switek3

switek3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze, nie mogę tego zrobić bo mam czarny ekran i nie mam jak wybrać "na ślepo" tej opcji. Po drugie, mój TV ma Full HD. A po trzecie nie było kombinowane nic w opcjach od czasu gdy działało.

Wczytywanie...

Poleć forum