1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarny ekran po próbie naprawy error codu E74

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WNS, Luty 20, 2013.

1. WNS

WNS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich jestem tutaj nowy.

Pewnego dnia po uruchomieniu xboxa 360 (wersja Arcade z poprawionym chłodzeniem) pojawił się error code e74 i trzy czerwone diody. Znalazłem w sieci informacje, że należy wymienić pastę termo przewodzącą. Znalazłem szczegółowy wideo poradnik jak zrobić to samemu i po wykonaniu wszystkich czynności, teraz nie wyświetla się nic. Dodam, że diody dalej świecą. Co może być tego przyczyną ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ryderus

Ryderus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kup gumke do ścierania ołówka i weź tak jak na fotce.
    Biały kawałek przyklej klejem biurowym(w sztyfcie) na uklad Hana(na fotce pisze TU). Dopasuj tak grubosc zeby ten bialy plastik dociskał tą gumke. Teraz znajdz pod spodem ten uklad. Tam bedzie taki jakby kwadrat. Naklej tam gumke ok. 1cm tak ze jak przykrecisz przyte do koszyka to zeby przyciskalo. Ja tak zrobilem koledze co mial e74 i naprawilem. Juz 1,5 roku chodzi.

Fota:
    http://iv.pl/images/03772701795303281568.jpg

Polecam jeszcze kupno plastikowych podkladek(Jak nie mozesz nigdzie dostac to 8 kawalkow tektury) zakladasz je na te bolce co wchodza krzyzaki. Jak zrobisz to wymien jeszcze raz paste. Ja lece na Revoltec i tez jest dobra.

Wczytywanie...

Poleć forum