1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarny ekran pojawiający się na chwilę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin2105, Październik 24, 2015.

1. Marcin2105

Marcin2105 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Od jakiegoś czasu mam problem z moim xbox360.
    Mam nieprzerobionego xboxa.
    Gdy gram w wry co jakiś czas podczas grania robi się czarny ekran i po 2-3 sekundach wszystko wraca do normy, robi się tak na grach GTA 5 oraz Fifa 16.
    Na przykładzie Fify mogę powiedzieć że czasami przez cały mecz ekran nie zrobi się czarny, a bywają meczę, że dzieje się tak kilku krotnie.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    zmień kabel hdmi na Nowy

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Połączenie konsoli przez HDMI ? Czy kablem dołączonym do opakowania ?
    Możesz spróbować zmienić kabel i sprawdzić wtedy jak to funkcjonuje. Sprawdzić też to samo połączenie na innym TV jeśli oczywiscie masz możliwość.
    Myśle, że wina leży po stronie okablowania lub TV.
    Daj znać.

Wczytywanie...

Poleć forum