1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarny ekran - Proszę o pomoc!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kokazoo, Lipiec 6, 2011.

1. Kokazoo

Kokazoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie, gdy odpalam grę z zabezpieczeniami AP25 pojawia się czarny ekran i nic więcej się nie dzieje.
    Mam LT+ 1.9
    Dash (chyba najnowszy - aktualizacja z płyty Dirt3)

Nie wiem dlaczego, ABGX360 nie pomaga, gdy skanuje nim grę wszystko jest na zielono, a więc nagrywam, wkładam do napędu i ****.
    Zmarnowałem już 13 płyt (Verbatim i Sony)

Mam tak z:
    Assassins Creed Brotherhood
    Fable 3
    Call of Duty Black Ops

Brotherhooda udało mi się uruchomić gdy NAJPIERW przeleciałem go ABGX i później wgrałem patcha w PFF-o-matic, lecz gdy chciałem powtórzyć to z Fable 3 ... wiadomo co się stało (czarny ekran)

(Screeny ABGX Fable3)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kokazoo

Kokazoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    A czy przypadkiem DIRT3 (wave 11) nie ma jeszcze starego dasha - tego co nie usuwa przeróbki? Jeżeli się nie mylę i masz starego dasha to nic dziwnego że gry ci nie chodzą, ponieważ testy AP 2.5 są związane z dashem, a w najnowszym dashu poszła aktualka AP 2.5. Abgx wgrywa patche dla najnowszego dasha, więc testy by ci się nie zgadzały i stąd czarny ekran. Sprawdz jaką masz wersję dasha, to będzie wiadomo czy dobrze myślę.

5. Kokazoo

Kokazoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2.0.12625.0
    (nie wgrywałem dasha PO zrobieniu przeróbki, czyli najpierw dash później przeróbka)

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    To nie ten dash - najnowszy dash to 2.0.13146.0. Czyli pozostaje ci wgrać nowego dasha i zrobic na nowo flash i powinno być ok.

7. Kokazoo

Kokazoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, wgram pozniej nowego i przerobie ponownie, dam znać czy się udało.

Wczytywanie...

Poleć forum