1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czarny obraz Oo

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 2fat4you, Październik 16, 2011.

1. 2fat4you

2fat4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam xboxa360 ELIT i przeróbke lt+ tą co trzeba było robić przy nfs;hp i problem mój polega na tym że x stał od dłuższego czasu i chciałem sobie zagrać w cod:blackops i mf2 i po włączeniu gry pojawia się czarny ekran i napęd przestaje czytać płytę tak samo się dzieje przy tych grach po zainstalowaniu na dysku gdzie wcześniej po wgraniu tej przeróbki chodziły mi te gry. Napęd działa bo widzi płytę i inne gry typu forza 3 saboteur czy te nowsze jak nfs;hp chodzą normalnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Napisz po Polsku bo nic nie rozumiem kiedy czarny ekran, skąd wiesz że czyta skoro nic nie widzisz, napisz w pkt po kolei spokojnie o co chodzi.

4. 2fat4you

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1wlaczam xa
    2wkladam plyte z gra
    3pojawia sie odczytywani pozniej zagraj w gre
    4klikam zagraj zaczyna czytac plyta i pojawia sie czarny obraz i przestaje slychac naped wiec chyba nie czyta:p

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak bedziesz uzywac znakow interpunkcyjnych to bedzie naprawde latwiej ci pomoc bo a przeciez to jest tak nieczytelne a b to moze ci sie kiedys przydac ekhem w normalnym zyciu KROPKA!

6. 2fat4you

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak niemasz nic ciekawego do powiedzenia w tej sprawie to zamiast nabijania postow i uczenia "polskiej' pisowni po prostu nic nie pisz mi wygodniej sie pisze tak

Wczytywanie...

Poleć forum