1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czarny obraz po włożeniu płytki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Harven, Styczeń 28, 2009.

1. Harven

Harven Guest

Siema, sprawa jest taka. Wypaliłem sobie dzisiaj SW Force Unleashed. Po włożeniu płytki wszystko ok, gierka się odpaliła, więc klik wyjscie w interfejs i instalujemy na dysku. Po instalacji chce odpalic gre, a tu zonk- obraz robi sie czarny, i nic. Klikanie padem nic nie pomaga, wyjmowanie płytki też. Trzeba wyłączyć i włączyć konsolę. Dysk chodzi normalnie. Więc odinstalowalem gre, zainstalowalem znowu, to samo. Postanowilem odpalic z plyty - tez czarny obraz. A za pierwszym razem wszystko bylo ok. Ktoś moze wie w czym problem?
    edit: to nie peirwsza płytka przeze mnie nagrana, ale pierwszy taki przypadek.

edit 2. uwaga, odkryłem coś. Po oczyszczeniu cache konsoli gra uruchamia się normalnie z płytki, teraz ją właśnei instaluję i sprawdzę, czy odczyta się z dysku po oczyszczeniu cache. Jak tak, to dzisiaj nie idę spać tylko pokonuję wrogów lorda vadera. :DD
    edit 3: haha, działa pięknie :D Aktualnie 2 plansza, gierka spoko. Dużo bajerów do odblokowania :] Pozdro, temat można zamknąć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    wiesz co ja taki sam miałem problem z ps2. Bo nagrałem zpatchowałem i też miałem czarny obraz, ale kolega mi przerobił konsole jeszcze raz i mu pomogło. W twoim przypadku może to oznaczać tylko i wyłącznie coś z obrazem bo nie sądze że przrobienie jest złe.
    weź posprawdzaj programami czy jest to dobra kopia gry i nagraj jeszcze raz tylko wypalaj zgodnie z poradnikami na forum ISO->

Wczytywanie...

Poleć forum