1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czas na naprawę, czy zmianę iXtreame ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Terror99, Październik 20, 2011.

1. Terror99

Terror99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam "odkurzyłem" mojego klocka i mam pewien dylemat, z faktu , iż moja wiedza na temat Xboxa jest marniutka.

Po

1. Xbox jest daty z końcówki 2008 roku, zakupiony ze sklepu internetowego jako oryginał w połowie 2009 roku. Pytanie, jaka była wtedy przeróbka ixtreme, coś wydaje mi sie, że 1.6, ponieważ chyba zaraz chwileczkę po niej wyszła 1.61 i byłem zły na siebie, ale nie jestem do końca pewien.

2. Jakie macie zdanie na temat napędu BenQu VAD6038, daje radę ? czy jednak jeden ze słabszych napędów ?

3. Problemu z grami nie miałem do czasu Modern Warfare 2, bodajże jakoś pół roku po kupnie klocka, była to pierwsza gra, która nie chciała się za cholerę nagrać. Wszystko mi mówiło, że po prostu, muszę mieć nową przeróbkę, ale bynajmniej dla mnie dziwny był fakt, że po roku od czasu problemu z nagrywaniem Modern Warfare, działały gry jak Fifa 11 czy EA Sports MMA a wcześniej wyprodukowany Modern nie chciał. Może ktoś potrafi się na ten temat wypowiedzieć ?

4. Wiem, że wystarczy podrzucić konsole do "znachora" i nie będe musial zadawac zbędnych pytań, jednak takowy jest ode mnie o 150 km i chciałbym przed wysłaniem konsoli, zapytać tu. Ogólnie dawno nie nagrywałem żadnych gier z faktu - zniechęcenia do wielu prób. Ostatnimi grami była Fifa 11 , oraz EA Sports MMA i co ciekawe, aby zagrać w Fifę, musiałem próbować około 10-20 razy metody "włącz-wyłącz" grę, oczywiście co chwilę wyskakiwał komunikat " Przeczyść szmatką płytę" , jednak między tymi próbami gra odpala, praktycznie w ogole nie wyłączając się już w czasie rozgrywki, raz na 100 wyskakiwał wcześniej wymieniony komunikat o przetarciu płytki. Co do MMA, w którę grałem na przemian z Fifą, problem praktycznie nie występował , jeśli już to maksymalnie 1-2 razy na samym początku wyskakiwał problem z przetarciem płytki, a dalej śmigało jak talala. Co do Oryginałów, działały bez żadnego problemu. I tu mam pytanie, czy to na pewno będzie już padający Napęd, czy jednak problem może leżeć w brudnym laserze ( czy w czymś podobnym) i przeczyszczenie go, wraz z najnowszym dashem i iXtreme, mógłby być lekarstwem. Z jednej strony jak dla mnie ( laika) jest to problem lasera. EA Sports nagrany na Verbatim, stwarzał małe problemy , Fifa na Emtecku już o wiele więcej, z koleji Oryginał w ogóle. Dzięki z góry za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    załatwi problem tak wgranie lt 2.0 , napęd banq ma slabszy odczyt więc lepiej mieć jakiś dysk żeby fajnie chodziło.mw2 ci nie działa bo masz dasha co wymaga odpowiedniej przeróbki i skanowania abgx360 autofix level 3. i jak ci się gry tak właczają pada w niej laser. możesz laser przeczyścić przesmarować prowadnice lub podkręcić napięcie na laserze i laser albo napęd 1-3miechów i tak do wymiany.i przed flash/serwis wgrać najnowszy dash. i do xgd3 dokupić sobie jedna z nagrywarek skąd http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/lista-nagrywarek-kompatybilnych-z-fw-od-c4eva-105458.html

Wczytywanie...

Poleć forum