1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czas na nową grę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Daredo, Luty 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Daredo

Daredo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, że może temat lekko do spamu ale mam zamiar sobie kupić nową grę na X360 i jakoś nie potrafię wybrać (z resztą dośc słabo jestem obeznany w świecie gier)
    Szukam czegoś niezbyt krótkiego ale też niezbyt długiego
    Najlepiej żeby to była gra akcji, bijatyka też ok ale z linią fabularną (tekken odpada). Wyścigi też odpadają bo już mam forze 3 na razie, ale chciałbym też mieć coś dodatkowego.
    Najlepiej prosiłbym was, żebyście po prostu zamieszczali tu swoje ulubione lub lubiane gry, w które warto zagrać ;)
    Z góry dziękuję za pomoc ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Może spróbuj Fable 2, Gears Of War 2, Resident Evil 5 (te 2 gry szczególnie polecam jeśli też lubisz grać w trybie Kooperacji.)

4. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
    Cos niezbyt krotkiego i niezbyt dlugiego... Nie wiem, czy juz grales, polecilbym Tobie Resident Evil 5. Gra nie jest zbyt dluga wedlug mnie, ale naprawde swietna. Mozesz ja przechodzic po kilka razy i na pewno szybko Ci sie nie znudzi.

5. tosh92

tosh92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja Osobiście Liczyłem Na Coś Więcej, Według Mnie Gra Jest Do D... :p

@Topic: hmm Zagraj W Jak Ktoś Już Pisał W GoW1 lub 2 Świetna Gra

6. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Gears of War 1/2 - W RE5 grałem w demko tylko i musze powiedzieć ze sterowanie jest do **** .

7. cloud864

cloud864 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Slashery:bayonetta darksiders shootery:girosów 1 & 2 akcja przygoda : assasins creed 1 i 2 rpg/akcja mass effect 1 i 2 jedne z ciekawszych gier.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum