1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czas na przywitanie.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Cebulasty, Grudzień 20, 2014.

1. Cebulasty

Cebulasty Xbox One Xbox One Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wakefield
    Witam wszystkich. Od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli XBox 360 slim 250GB (Model 1439, MFR Date 10/09/11), a od miesiąca dodatkowo do zestawu przybył XBox One 500GB (Model 1540, MFR Date 14/06/14).
    Na forum zjawiłem się w celu: Dowiedzenia się czegoś o konsolach, podzieleniu się niewielką ilością informacji o działaniu gier na tych konsolach i przy okazji wyłapaniu jakiś osób do grania w trybie MP (Bo jak wiadomo w PL mała liczba osób preferuje "Pudełka").
    Jeszcze raz witam i mam nadzieję na miłą współpracę. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No witam na forum :)

4. Skater

Skater Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witamy !

Może i mało osób preferuje pudełka, ale jest ich coraz więcej.

Więc dziś mało, a za niedługo będzie nas dużo :)

Wczytywanie...

Poleć forum