1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czas uruchamiania gry. Podziękuję!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mosakPL, Wrzesień 10, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Witam. mam pytanie. Otóż mam 2 gry Viva Pinata i Forze Motorsport 2.
    I jak włożę płytę z Forzą motorsport, to pyka (łapie płyte) i zaczyna buczeć (czyta płyte). Buczy ok. 3 sec do momentu pokazania się uruchom grę Forza Motorsport 2 ( np. GTA IV, asasyn też buczy 3 sec.) A jak włożę Vive Pinatę to jest wszystko identycznie, tylko płytę czyta ok. 1,5 sec do w/w momentu. Obydwie gry zainstalowane na dysk. Włączają się normalnie wszystko działa, ale jedna wczytuje się 3, a druga 1,5 sec. Od czego zależy ta różnica?

Jeżeli taki temat był, przepraszam, ale szukałem. Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłem mój problem. Jeżeli ktoś ma możliwość sprawdzenia, to bardzo proszę o sprawdzenie, czy Viva Pinata faktycznie uruchamia się krócej niż inne gry.
    Kliknę dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Każda gra inaczej będzie się wczytywać, nie ma reguły.

4. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Ale, tu nie chodzi o wczytywanie już po uruchomieniu, tylko o czas buczenia (wczytywania) do momentu pokazania się uruchom grę forza motorsport 2. (przykład) A GTA IV, Asasyn 1, Fable 2 uruchamiają się ok. 3 sec czyli tak jak Forza, a ta Viva Pinata tylko 1,5 sec.

5. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    nie wiem,czy masz oryginaly, czy piraty, ale u mnie kazda gra ma rozny czas "buczenia"

wszystko zalezy od jakosci plytki, nagrywarki,zarysowan itd.

oryginaly tez sa tloczone na nosnikach roznych marek, jedna ma wiecej rysek,druga mniej itd.

o dziwo u mnie najkrocej buczy gra nagrywana na plytce esperanza z predkoscia 1x (rzeczywiste 0,8x) , wkladasz i Łup juz mozna grac :D verbatimki dluzej

rodzaj gry nie ma znaczenia w tym przypadku

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Dajmy na to ze viva piniata ma 5 gb na płycie a gta 7 to wiadome ze gta bedze dłużnej sie wczytywać ja radze zainstalowanie gier na dysk twardy konsoli wtedy wszystkie gry bedą chdzić szybciej i płynniej

7. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Przecież ma zainstalowaną na dysku

To zależy od gry

8. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    ja widze,ze kazdy powinien wrocic do gimnazjum i nauczyc sie czytac ze zrozumieniem...

wykazac troche inteligencji i nie odpowiadac,jak sie nie wie

ILE CZASU MIJA OD ZAMKNIECIA NAPEDU DO WYSWIETLENIA INFORMACJI JAKA GRA SIEDZI W NAPEDZIE

nie jest wazne jaka gra, kazda gra ma jakis plik startowy czy cos, w okreslonym miejscu, czas buczenia to czas w jakim naped wyszukuje i odpala ten pliczek startowy

9. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    @maspex gry to oryginały. Otrzymałem już odpowiedź. Temat do zamknięcia. Dziękuję i pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum