1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czasami 3 czerwone diody

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez topor17, Sierpień 24, 2011.

1. topor17

topor17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowy, wiec proszę, wybaczcie jeżeli popełniłem jakieś błędy. Mój problem polega na tym, że kupiłem dzisiaj od znajomego xbox'a 360 premium. Konsola jest przerobiona. Była już w serwisie i została naprawiona. Konsola u kumpla chodziła normalnie, działała w 100%, natomiast u mnie gdy włączam palą sie 3 czerwone diody, a tak gdzieś raz na 30 włączeń xbox się normalnie włącza. Proszę o szybką pomoc.
    Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaka jest data produkcji konsoli? na pewno nie większa niż 2008 r.. Starsze xboxy nawet jak były naprawiane w serwisie na tak zwanego RRODA on i tak powracał prędzej czy później. Lepiej się z nim dogadaj jakoś żeby ci oddał kase a ty mu konsole albo sprzedaj ją na allegro. Nie warto w nią inwestować.

4. topor17

topor17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgadza się. Konsola jest z 2006-09-11. A czy przyczyna może by ze źle kable podłączyłem?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Trochę leciwa na konsola, skoro była naprawiana, to bardzo możliwe, że zbliża się jej koniec. W końcu przyjdzie taki moment, że się wcale nie włączy.

6. topor17

topor17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kumpel pracuje w serwisie komputerowym. Mowi ze padla w nim wtedy grafa i zostala wymieniona na grafe z lepszym chlodzeniem.

7. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    A z ciekawości ile za nią dałeś?

8. topor17

topor17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeszcze nie dałem :p 450 ;p wiem troche dużo

9. M4ciek

M4ciek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To trzymaj się od niej z daleka, bo to syf. Dołóż trochę do jaspera albo slima - bo ta to pieniądze wyrzucone w błoto, a "kolega" chce cię wykorzystać.

10. boruch

boruch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Naprawa jej nie ma sensu, w starych iksach mija się z celem, bo nie wiadomo co by było robione to i tak konsola ma 5 lat i jak jedno będzie wymienione, to dalej reszta stara.. Pozbądź się jej/oddaj mu i kupuj coś nowszego sprawnego, z gwarancją.

11. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem ci z własnego doświadczenia, najlepiej kupić nie koniecznie nową ale konsolę która nigdy nie była otwierana/naprawiana gdzie wiesz że wszystko chodzi jak należy konsola z 2006 to pierwsze wypusty gdzie GPU w tej konsoli strasznie mocno się grzało, nic na to nie zaradzisz, takie uroki pierwszych wypustów, jeżeli chcesz się cieszyć prawie bezawaryjną konsolą zakup Xbox'a z płytą główną Jasper (roczniki 2009 w zwyż.) lub Slima. Pozdrawiam.

12. topor17

topor17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra, to w takim razie tak zrobie :) Jakbyście mieli do zaoferowanie konoslke albo jacys znajomi to piszczcie na gg 5089377 lub maila: kajtekmlody11@interia.pl no lub tez priva :p jak komu wygodinej :) dizekuje panowie z pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum