Czasami na Homefroncie slim 4 giga z dyskiem 250 giga się zawiesza...

fanatyk22

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie... Konsole mam od marca tego roku. Wszystko było oki do czasu jak kupiłem tydzień temu Homefronta. Tu zaczeły się problemy. Czasami mam tak że gra się zawiesi ale po wcisnieciu X można wrócić do menu a wczoraj tak się zawiesiła że całkowicie nie reagowała musiałem ją wyłączyć i włączyć. Wiesza się wtedy kiedy np jak ładuje mnie do trybu wieloosobowego. Dokładnie wtedy gdy poczas czekania na załadowanie do gry wcisne przycisk B no i zwis i tu moje pytanie to wina gierki? Czy slim ma już problemy?
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
A sprobuj wlaczyc inna gre i wtedy juz bedziesz wiedział czyja to wina :) jesli beda takie same problemy to oddaj na gwaracje. :)
 

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
Może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną w ustawieniach konsoli. Żadne save'y, konta, nic ci się nie usunie, a czasem pomaga. Tutaj link jak to wykonać http://www.youtube.com/watch?v=3AzZzr4Szf8&feature=related
 

fanatyk22

Użytkownik
Użytkownik
Znaczy tak na innych grach nie miałęm żadnego przypadku. Tylko na homefrocie to wystepuje i to też nie reguła ze za kazdym razem. Gra zainstalowana na dysku jesli odpalam singla to nigdy się to nie zdazyło tylko przy multi i to wtedy gdy w czasie wczytywania chce szybko wyjść. Nie wiem mi to wygląda jakby gierka miała błędy ale może się myle jak bedzie to występowało to na innych grach to oddam na gwarancje. Ps PASSION a poco ta opcja jest? I czy jak wyłącze konsole i włącze to ona sama sie nie czysci?
 

suh4

Użytkownik
Użytkownik
Może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną w ustawieniach konsoli. Żadne save'y, konta, nic ci się nie usunie, a czasem pomaga. Tutaj link jak to wykonać YouTube - ‪How To Clear System Cache/Updates On Xbox 360 Makes Xbox Faster‬‏


dzieki wielkie mialem ten sam problem . teraz juz wszystko ok
 

fanatyk22

Użytkownik
Użytkownik
A wiec tak ten sposób nie działa ale teraz już zawiasy sa coraz częstrze dzisiaj już miałem 2 razy raz na gears of war 2 i na mortal kombat... Czy to znaczy że coraz bliżej 3 rood ? Czy już czas oddać konsole do naprawy znaczy na gwarancje?
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
W Slimach nie powinien występować RROD, po prostu trafiłeś ''wadliwą'' sztukę.
Dzwoń do MS, albo zgłoś online.
 

Do góry Bottom