1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czasomierz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Turekxd, Kwiecień 24, 2012.

1. Turekxd

Turekxd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem właśnie używanego xboxa slim silver 250 GB i okazuje się że jest na nim włączony czasomierz rodzinny. kontaktowałem się ze sprzedawcą lecz on nie wie jak mi pomóc czy da się to jakoś wyłączyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Da sie wylaczyc w Ustawieniach-> Rodzinny, ale trzeba znac kod by sie tam dostac.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeeli nie to dzwonisz do microsoft, polaczenie miedzynarodowe z play ok 3.8zl za minute, z tpsa grosze. Najlepiej zadzwonic i powiedziec zeby zadzwonili do ciebie :)

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Poleć forum