1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wolfslim, Grudzień 12, 2010.

1. wolfslim

wolfslim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie jak się używa czatu który znajduje się na samym dole tej stronki ?? Bo nie mogę tam na dole pisać a bym chciiał. Proszę o pomoc ;) pozdrawiam wolfslim

2. Lotnik421 Xbox One

3. TagRider

TagRider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O ile dobrze mysle musisz miec minimum 20 postow, ja osiagnalem ta liczbe a i tak dopiero na nastepny dzien moglem pisac

4. wolfslim

wolfslim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha w ten sposób. A mam jeszccze takie pytanko posiadam monitor 20' Belinea http://www.komputery.portalisko.pl/i...ct,nr,164.html i chiałem zapytać jak to będzie wyglądało jak podepne do tego monitora xboxa będzie fajnie odtwarzało te gry czy powiedzmy przeciętnie bez rewelacji ?? :/

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podaj proszę model tego monitora. Ma wejście VGA? To przez kabelek - bigben albo Microsoft. Jeszcze pytanie, jakie odswiezanie ma ten monitor, 50 czy 60 hz?

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ale który to z tej strony tam są 20"

7. wolfslim

wolfslim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam to są dokłade specyfikacje tego monitorka prosze o opinie. 20 cali Belinea 2025 S1 20 cali Belinea 2025 S1 A co do ceny xbox 360 slim 4GB + kabel HDMI + zasilacz 135W + 1 pad + kabel TV + Xbox live GOLD 1 miesiąc oczywiście sprzęt nówka 679 zł dobra cena jak za taki komplet ??

Wczytywanie...

Poleć forum