1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czego byście chcieli w nowym GTA ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zabójca/Assassyn, Grudzień 6, 2010.

1. Zabójca/Assassyn

Zabójca/Assassyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak w pytaniu . Ja nawet nie wiem czego bym chciał w nowym GTA . Twórcy napewno coś sami wymyślą . Chciałbym napewno , żeby były samochody realne np. Mercedes C220 ( wiem , że są mody , ale na X'a ich nie ma ) . Chciałbym , by się robiło własną postać , ubrania . Hmmm . co jeszcze , przy następnym GTA będe wymagał dobrej grafiki . Gry video , granie na kompie w następnym GTA było by również dobre , ale pożyjemy zobaczymy . Więc pytanie brzmi : ,, Co byście chcieli w następnym GTA .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Na realne auta nie masz co liczyć to na bank. Gry z serii GTA mają naprawde spore budżety, a gdyby mieli je powiększać o licencje samochodów to oj oj. Tak wrzucą auta podobne o nazwach jakichś zmyślonych i jest dobrze.
    Osobiście chciałbym pełną customizacje postaci. Może raz bohaterem mogła być też jakaś kobieta tak dla odmiany. Ew cała gra była by tak poprowadzona aby można by było wybrać sobie płeć bohatera.
    Ale wracając do tej customizacji to troche bardziej rozbudowana niż w SA. Ciuchy, fryzury, postura, dodatki, kolczyki i scaryfikacje, Z gigantyczną ilością opcji. Tak czy siak za dużo z tym roboty nie będzie bo to tylko kwestia stworzenia modelu czyli raptem dzień pracy jednej osoby przy kilkudziesięciu takich drobnostkach. Chyba, że R* zaskoczy mega rozbudowaną fizyką z czego bym sie ucieszył to troche więcej roboty.
    Ale może tak raz dwa. Chce pełnej customizacji, możliwości kierowania bohaterem jak ja bm tego chciał ( mimo całej ścieżki fabularnej więcej wyborów) no i może bardziej dopracowanego produktu na wydaniu. Żeby nie było doczytywania ani innych takich ekscesów.

4. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No więc po nudnym gta4 poproszę: powrotu do założeń z san andreas czyli duuuży i różnorodny obszar, klimat oraz kolory (a nie szarobura papka z gta4), brak debilnego systemu friendsów którzy ciągle dzwonili by robić z nimi te same nudne i bezsensowne przejażdżki a jeśli się ich olewało to traciło się ich pomoc (jak ********** nudna może być "przymusowa" przejażdżka z friendsami w te same miejsca x1000 podczas gry? tips: prze********** nudna i bezsensowna), duża ilość minigier i pobocznych zadań (nie jak w gta4 gdzie nie było co robic...) a także mniej realizmu a więcej funu (znowu kłania się gta4). Jak już marzyć to dołożyłbym powrót samolotów(tak tak - gta4 pod wieloma względami sporym był krokiem w tył) oraz motorówek (wiem że były w gta4 tylko pojęcia nie mam po co...) i misji z nimi związanych. Na zakończenie dodam system walki który był dobry w każdej części z wyjątkiem...tadaa...gta4. Amen

5. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgadzam się ze wszystkim prócz systemu walki.
    A od siebie dodam, że chciałbym, żeby było dobrze zoptymalizowane ..

6. MaverickPL

MaverickPL Guest

Chcialbym zeby go nie zepsuli dokladajac jakies wynalazki na sile...

ps. Policja mogla by w koncu reagowac za lamanie wykroczen drogowych :D

7. ZiomaL

ZiomaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Było by fajnie jakby zrobili więcej motywów z san andreas np prawko na samochód itp

8. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I co, miałbym utrzymywać przepisową prędkość, zatrzymywać się na czerwonych światłach, przepuszczać pieszych na pasach itd.? W GTA!? Oczadziałeś? :D

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja bym przede wszystkich chciał, żeby było bardziej trudne, bardziej taktyczne i wymagało więcej myślenia, jednocześnie nie gubiąc gracza w tym wszystkim. ile można czekac na to GTA, dzisiaj jakiś kartofel założył temat, że wiadoma jest premiera tej gry, prawie narobiłem w gacie ze szczęścia, a tu się okazuje, że FAKE... do końca dnia będę wkur...zony

10. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Nie no nie przesadzajmy... 'wykroczenia drogowe' to już nie było by Gta.Ja najbardziej chciałbym aby w nowym Gta pojawiły się prawdziwe auta (wiem że nie ma takiej opcji ale...) , fajnie by było gdyby było klika opcji robienia własnej postaci,tylko bez przesady żeby z Gta się Simsy nie zrobiły ;D Oczywiście grafika musi się poprawic.Kolejną rzeczą którą chce zobaczyc w Gta to jakaś ciekawa fabuła,nie jestem jakimś tam bardzo wymagającym człowiekiem ale fabuła musi byc ciekawa,przez ostatnie 3 wydane częsci Gta wszystkie fabuły mi się podobały.Jeśli już mówie o fabule i długości gry to mogło by się pojawic więcej dodatkowych opcji,coś tego typu jak zrobili w nowym AC:B,żeby można było cos porobic gdy skonczymy fabułe ;D A może pojawienie się zwierząt w Gta było by ciekawe,miec jakiegos psa który atakowałby innych przeciwników,było by ciekawie ;D;D

11. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Zdecydowanie tereny pozamiejskie, żeby można było w końcu pośmigać w terenie :D

12. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Żeby życie samo się ładowało i większa MAPA do eksploracji

13. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    samoloty/helikoptery troche wiecej tego bo w gta 4 to same helikoptery byly ;x

14. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    napewno bardziej kolorowy swiat , gta Iv byla taka szara troche , najchetniej Vice City 2 albo San Andreas 2 , marki samochodow oryginalne napewno tez bylyby fajne.I np chcialbym jadac samochodem widziec bilbordy Adidasa czy jakis innych realnych firm, dolozyloby to realnosci swiatu, no i misje ciekawe jak w ballad of gay tony , bo w podstawce to niektore sredniawe byly =x

15. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Możliwości San Andreas, Klimat/Lata Vice City, grafika Red Dead Redemption.

16. wiktor96

wiktor96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja bym chciał żeby było bez ap 2.5,aby gra wyszła na xboxa 360 i była dobrze zoptymailzowana(aby tekstury nie znikały)

17. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Niech zrobią GTA SAN ANDREAS 2 w nowej oprawie graficznej , i innymi rzeczami typu inne samochody, fryzury itd . Moim zdaniem San Andreas żadne gta nie pobije .

18. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    Ja bym chcial zeby wprowadzaili chociaz czesc samochodow Co beda w TDU2 grafike na silniku Unreal Engine3...Duzo motocyjli....Zeby byly miasta podobne do San Andreas, tereny jakies pozamiejskie, Dobra zajmujaca fabule...duze pasazerskie samoloty,mysliwce, awionetki, smiglowce, jakies wieksze statki,szybkie motorowki,Rozbudowywanie swojej postaci. tj. Fryzury,ubrania,tatuaże...Zeby jeszcze bylo duzo akcji w grze tak jak to na GTA przystalo....No i to chyba na tyle by bylo...Wiem ze moze to troche nierealne ale chcialbym takie GTA..;d

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bardziej rozbudowany system wpływu na zewnętrzny wygląd postaci (sylwetka, tatuaże, fryzury, więcej ubrań). No i było by świetne jakby dodali jakiegoś kumpla nam. Chodzi mi o to że coś w stylu Fable psiaka :) I większy tuning samochodów coś ala Saints Row 2 ale bardziej jeszcze rozbudowany. No i więcej lokali do których można wejść jakieś hotele gdzie za kasę idzie przenocować. Obszary bardziej oddalone od siebie że jedzie się przez pustki bądź kilometry autostrad (coś ala San Andreas).

No i co najważniejsze wybór mordki naszej postaci (karnacji itp).
    I żeby w żadnym razie nie wpadli na pomysł o usunięciu Sandbox.. Bo wtedy wyszła by taka sztywna gra jak Mafia 2 (przejść i sprzedać).

20. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja oczekuje grafiki lepszej niż w Red Dead Redemption świat troszkę większy niż w GTA 4 oraz trochę więcej możliwości i liczę że gra nie będzie miała nic wspólnego z GTA SA które było zaraz po czwórce najsłabszym GTA

21. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    1. Regeneracja życia.
    2. Motyw z FarCry'a 2, czyli np. żeby w piwnicy naszej kryjówki były nasze bronie, które kupiliśmy i żebyśmy mogli tam amunicje uzupełniać, bo takie ciągłe *********nie po kamizelkę do sklepu było irytujące.
    3. Co najmniej 60h głównej fabuły + 30h zadań pobocznych.
    4. Policja podobna z Mafii 2, która będzie łapała nas za przekroczenie prędkości, itp. oraz tak samo, jak w Mafii, żeby dało się przekupić policję (ile razy było, że w ciągu misji lekko drasnąłem policje a ona mnie zaczęła gonić i traciłem czas na ucieczkę).
    5. Niech komórka zostanie i niech dodadzą PSP i jakieś gry do niego .
    6. Dłuższe audycje radiowe (większość radiostacji w GTAIV znałem na pamięć po 10h gry).
    7. Więcej modeli ludzi (żeby chodząc po mieście nie widzieć ciągle tych samych botów).
    8. Dopasowanie modelu jazdy i zawieszenia do każdego samochodu oddzielnie (wkur*iało mnie, gdy sportowe auta miały miękkie zawieszenie).
    9. Przywrócenie misji, jako taksówkarza (nie dawać mi żadnych kuzynów:), kierowcy karetki, itp.

Tyle ode mnie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum