Czego mi potrzeba?

majkelwho

Świeżak
Świeżak
Na starcie chciałbym zaznaczyć, że próbowałem zorientować się w temacie ale niestety - nie udało się. Potrzebuje pomocy. Mam "grubszą" wersję konsoli, przerobioną jakimś iXtremem (jeśli tak to się nazywało) sprzed epoki. Wgrywałem to sam, jakieś 2/3 lata temu i regularnie grałem. Ostatnią grą, która się nie odpaliła był Assassin Creed 3 - konsola wołała o jakiś update, dałem sobie spokój i odłożyłem ją w kąt. Chciałbym "wrócić do gry" ale kompletnie nie kumam dzisiejszego nazewnictwa, którym się posługujecie i nie wiem co konkretnie muszę zrobić.

Konsola jest przerobiona i stare gierki, które posiadam odpalają się bez problemów, jest również zbanowana, mam do niej dysk 60 GB, który też w jakiś sposób zablokowali. Czego potrzebuje żeby grać w najświeższe tytuły? Czy mogę przywrócić ten dysk do sprawności? Z góry dzięki za pomoc, byłoby miło gdyby ktoś odpowiedział jasno - nie używając tych wszystkich dziwnych skrótów, lub choć trochę je wyjaśnił.. ;]
 

TigraTeam

Banned
Musisz wgrać lt 3.0 do napędu(nowe ixtreme) i zaktualizować dash.Po tym zabiegu dysk będziesz miał odblokowany.

Dash aktualizujesz tak:http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/system-updates/system-updates-info?icid=furl_update#66a33d73860c4c74bd697052d34d19e2

Zrób to z pendriva tylko najpierw wgraj lt 3.0 do napędu.

Co do flasha nic się nie zmienilo:)
 

Do góry Bottom