1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czego mi potrzeba?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez majkelwho, Wrzesień 9, 2013.

1. majkelwho

majkelwho Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na starcie chciałbym zaznaczyć, że próbowałem zorientować się w temacie ale niestety - nie udało się. Potrzebuje pomocy. Mam "grubszą" wersję konsoli, przerobioną jakimś iXtremem (jeśli tak to się nazywało) sprzed epoki. Wgrywałem to sam, jakieś 2/3 lata temu i regularnie grałem. Ostatnią grą, która się nie odpaliła był Assassin Creed 3 - konsola wołała o jakiś update, dałem sobie spokój i odłożyłem ją w kąt. Chciałbym "wrócić do gry" ale kompletnie nie kumam dzisiejszego nazewnictwa, którym się posługujecie i nie wiem co konkretnie muszę zrobić.

Konsola jest przerobiona i stare gierki, które posiadam odpalają się bez problemów, jest również zbanowana, mam do niej dysk 60 GB, który też w jakiś sposób zablokowali. Czego potrzebuje żeby grać w najświeższe tytuły? Czy mogę przywrócić ten dysk do sprawności? Z góry dzięki za pomoc, byłoby miło gdyby ktoś odpowiedział jasno - nie używając tych wszystkich dziwnych skrótów, lub choć trochę je wyjaśnił.. ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Musisz wgrać lt 3.0 do napędu(nowe ixtreme) i zaktualizować dash.Po tym zabiegu dysk będziesz miał odblokowany.

Dash aktualizujesz tak:http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-...=furl_update#66a33d73860c4c74bd697052d34d19e2

Zrób to z pendriva tylko najpierw wgraj lt 3.0 do napędu.

Co do flasha nic się nie zmienilo:)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum