Czegoś jeszcze mi potrzeba ?

strus311

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam Fife 13 stąd FIFA 13 (2012) [PAL] [XGD3] [LT+3.0] [PL] [SRT] - TnT ******* - Darmowy Polski katalog torrentów, nagrywarke zgodną z BurnerMax Payload płyte Emtec i mam nadzieje że dobrze ustawione programy abgx i img burn czy coś jeszcze trzeba ustawić by nagrać fife 13? ;>:livid:
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Dużo szczęscia, żeby się dobrze wypaliło ;)
 

Remix27

Banned
Zrob skan abgx 360 z ustawieniem autofix level 3 dla pewnosci i nagrac. Pay tools i taka plyta tego raczej nie wypali. Jak chcesz pay tools to zacznij od verbatim.
 

strus311

Świeżak
Świeżak
Nie miałem gdzie zakupić tak na szybko verbatima i wyszło na emteca dzięki za odpowiedzi oczywiście przydatne czyli nic więcej mi nie potrzeba tylko szczęście żeby nagrało ;d w niedziele spróbuje nagrać bo będe miał ten napęd dostępny ;)
 

kamil126

Użytkownik
Użytkownik
przydatny jest tez program eeprom utility , u mnie nie dalo sie nagrac dobrze bez niego.Trzeba tm ustawic Smart Burn, Force Hyper ,Over Speed burning. jak ci nie wyjdzie bez to sproboj z nim wlasnie
 
I radzę ci kupić płytę verbatim bo jak wypalałem kiedyś fifa 12 to 4 płyty "emtec" poszły do śmietnika a kupiłem jednego verbatima za 5 zł w sklepie komputerowym i działa fifka do tej pory
 

Do góry Bottom