1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czekać na One ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rumpelst, Listopad 23, 2013.

1. rumpelst

rumpelst Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Część chcę kupić xboxa ze względu na kinetic. Interesują mnie programy fitness i jakieś gierki dla dzieci by poskakały. Jaki sprzęt powinienem kupić ? Byłem zdecydowany na Xbox One ale okazało się, ze dla MS jestem klijentem drugiej kategorii i muszę czekać, do tego ceny programów to 250 zł.... Co radzicie ? Czekać na One czy też kinetic w starym 360 jest ok ? Jeśli radzicie 360 to jaki

konkretnie... ? Konsolę zamierzam kupić w sklepie, nie chce przerabiać, nie interesuje mnie hackowanie gier itp. Biorę tez pod uwagę Ps4 ale nie wiem na ile moze ona konkurować jeśli chodzi o funkcje ruchuz xboxem ....

Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    jak ma to byc tylko fitnes i gry dla dzieci to bral bym x360, xbox one bedzie mialo bardzo drogie gry.
    ja bym kupil xboxa slim z dyskiem 250gb lub jasper elite z dyskiem 120gb.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie czekaj na XO, kupuj X360. Kinect działa znakomicie, gra się przyjemnie jeżeli jest duże pomieszczenie.
    Najlepiej kupić Slima z dyskiem 250GB, miejsce na dysku zawsze się przyda. W sklepach typu MediaExpert, Saturn etc. powinny być zestawy właśnie slimy 250gb + kinect z jakimiś grami, spokojnie wyrobisz się w cenie ~1500 zł.

5. mlody239

mlody239 XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Głuchów
    Ją na twoim miejscu kupował bym x360. Na xone gry bedal drogie. Najlepiej kup slimke.

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

6. rumpelst

rumpelst Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na przykład to ? : http://m.euro.com.pl/konsole-xbox-360/xbox-360-250gb-kinect-kinect-adventures_xbox.bhtml....
    W każdym razie robię jak radzicie. Rozumiem, że slim wygląda właśnie tak.

Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum