1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czekasz na premierę Xboksa One? Empik przyjmuje zamówienia!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 4, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kiedy ciągle czekamy na jakiekolwiek informacje dotyczące premiery Xboksa One w Polsce, sieć salonów empik proponuje nam zamówić konsolę w swoim sklepie! Urządzenie posiada polską instrukcję oraz serwis w naszym kraju. Dostępność? Za miesiąc.

Wielu graczy nadal wyczekuje na premierę amerykańskiego next-gena nad Wisłą. Microsoft oficjalnie nie potwierdza, czy sprzęt trafi do nas w tym roku. Dotychczas zainteresowani, którzy zastanawiali się nad zamówieniem urządzenia za granicą, obawiali się o gwarancję.

Jednak jeśli wejdziecie na stronę empik.com (klik na grafikę poniżej) możecie zamówić Xboksa One w bardzo interesującej cenie 2199 zł! Nie jest to wygórowana kwota – a do takich już nas empik przyzwyczaił – i co ciekawe, sprzęt ma posiadać polską instrukcję oraz serwis w Polsce! Konsola będzie dostępna od 3 marca 2014 roku.

Przyszli nabywcy muszą pamiętać, że next-gen aktualnie nie posiada oprogramowania w polskiej wersji językowej oraz Xbox Live dla Xbox One również nie obsługuje języka polskiego.

Nie możemy powiązać tej sytuacji z polską premierą, ponieważ wątpię, aby polski oddział Microsoftu przespał stworzenie wielkiego „bum” i nie stworzył medialnego szumu związanego z tą uroczystością. Dlatego ciekawi mnie bardzo skąd w pudełku znajdą się instrukcje w naszym języku? I jak dokładnie wygląda sprawa z gwarancją? Spróbujemy dowiedzieć się szczegółów i będziemy Was na bieżąco informować.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    W hurtowniach juz dostępny - 1930zl z FIFA 14.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    2199zl to i tak drogo

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    gdzie te hurtownie?

1 osoba to lubi.
  6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Abc Data

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

7. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    ja chce żeby każda gra była po polskiemu. Cena fajna instrukja też. ale ja Chce Dash po polki.

8. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Jest jakiś link do tzw. "hurtowni" nic szybkiego się nie wyszukało, czy może zostaje tylko kontakt osobisty?
    Co do gwarancji to dziś rozmawiałem z MS i sprawa przedstawia się następująco: nie ma czegoś takiego jak szybka gwarancja czyli wymiana na nową konsolę. Za to normalnie można realizować gwarancję standardową czyli oddać sprzęt i w PL go naprawią.
    okres gwarancji jest przypisany do numeru seryjnego sprzętu i raportu dystrybutora, czyli to że kupiliśmy towar nie oznacza, że ma 24 miesiące gwarancji (w przypadku PL) bo jeśli był kupiony u niemieckiego Dystrybutora to już ta strona poinformowała MS o sprzedaży i gwarancja producenta biegnie. Inaczej jest z gwarancją sklepu jeśli takowa istnieje. tu jest dowolność.

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Prosze pamietac jak dzialaja hurtownie co należy posiadac

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No to już mamy 3 pewne miejsca w PL których możemy zakupić XONE z POLSKĄ GWARANCJĄ : EMPIK, REDCON i ABC DATA.
    No i bardzo ładnie, bo zawsze lepiej w razie usterki konsoli mieć kwit z polskiego sklepu jak z zagranicznego (przynajmniej ja tak uważam).
    A cena z hurtowni jaką podał Akir to już naprawdę dobra !
    Rozumiem tylko że to cena BRUTTO, a nie czasem NETTO ?

Zważywszy na zawsze wysokie ceny w EMPIKU nie zaglądałem do tego sklepu, jednak widzę że sklep zmienia chyba politykę i na tą chwilę oprócz przyzwoitej ceny na XONE widzę że mają także dobrą cenę na X360 250GB SINGRAY za 719zł (PROMOCJA)!

11. arczas89

arczas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland
    Ta data premiery na stronie empiku widnieje tam od bardzo dawna. Zresztą teraz zniknęła cena :p

12. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na stronie empiku już jest niedostępne :D

13. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia: