1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czemu Forza 5 będzie mieć mniej aut niż Forza Motorsport 4?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 7, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Bo liczy się jakość, a nie ilość.

Torów dostaniemy 14 (w "czwórce" było ich 16), zaś aut - tylko 200. Tylko, bo pamiętający Forzę 4 dobrze wiedzą, że w poprzedniej odsłonie do naszej dyspozycji oddano aż 500 bryk. Skąd taka różnica?
    Tak sprawę tłumaczy Dan Greenwalt w rozmowie z Eurogamerem. Przekonał Was? Może faktycznie lepiej dostać mniej wozów, ale za to wykonanych tak, że spadniemy z fotela?

Choć niektórzy mogą żałować, że 60 bryk przepadnie, jeśli nie kupi się DLC - gdyby nie rozszerzenie, na starcie mielibyśmy znacznie więcej wozów. Ale fani Forzy są pewnie do tego przyzwyczajeni, bo takie paczki od dawna są standardem dla tej serii. A Greenwalt mówi o nich tak:

2. Lotnik421 Xbox One

3. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Trzeba mieć inteligencję pudełka po butach, aby w takie pierdoły uwierzyć. Nie o jakość tutaj chodzi, a o kasę. Auta zostały wycięte i będą w DLC.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Lepiej bym tego nie ujął. W końcu muszą bardziej zarobić niż na F:H i F4 :p. F5 będzie kluczowym tytułem na X1.

5. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja po prostu przestałem kupować gry które zanim się w ogóle ukarzą to już atakują mnie milion DLC do pobrania za $$.

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A co to za bzdury? Umiesz czytać? W F4 było 500 aut, w F5 200 na starcie i 60 w dlc powiedz mi więc gdzie 240 autek? Dodają w DLC jak to ty ujmujesz? Jakiś spisek czy coś?

7. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    No tak, ale jakby na to nie patrzeć, to na starcie w F5 nie dają nawet 50% tyle aut co dali w F4. A to jest podobno ta najlepsza gra wyscigowa na nową generacje.
    Dadzą jej super grafikę, i te pseudo Full HD, ale gra będzie o wiele uboższa niż Forza 4, nawet po tych dodatkach będzie mniej niż w Forzy 4 było na wyjściu.

8. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jakbyś nie był taki głupi na jakie starasz się pozować to byś wiedział że mogą wydać:

DLC Pack Car 1 ... 2 ... 3 ... itd aż dojadą do miliona samochodów, a każdy DLC będzie płatny 20$

9. crosk

crosk Xbox One Xbox One

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chicago
    trzeba wziąć pod uwagę fakt, że każdy dostępny w FM5 samochód będzie można obejrzeć w trybie Autovista, co świadczy o tym, że modele są dopracowane w każdym najmniejszym szczególe... Poza tym, szczerze? Połowa samochodów w FM4 to były popierdółki pokroju Nissan Leaf, którym nie zrobiłem ani jednego okrążenia przez cały okres swojej gry( a nabiłem w Forze wiele, wiele godzin), więc wolę 260 na maxa dopracowanych aut wyższych klas, niż wcześniej wspomnianego Leaf'a i resztę chłamu. Boli tylko brak Porsche, F#$k EA i ich NFS!

btw,

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tak jak wspomniał przedmówca, w poprzednich częściach było dużo samochodów, których praktycznie w ogóle nie używaliśmy. Także jest na plus ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum