Czemu kupiłeś/kupiłaś x360?

janeczko

Świeżak
Świeżak
Zakup nieplanowany, zresztą widzę, że większość miała to samo :)
Kupiłem za śmieszne pieniądze i bardzo się cieszę z posiadania.

Czemu kupiłem? Brak konsoli, mały wydatek (w moim przypadku, bo cena była naprawdę malusieńka) :)
 

soundlover

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem swojego Xboxa bo spodobała mi się seria Forza Motorsport :D po wielu latach "zdradziłem" Sony i serie GT. Od czasu zmiany nigdy nie pożałowałem swojej decyzji :)
 

ENDERO1

Użytkownik
Użytkownik
Ja zakupiłem X-klocka ponieważ mam słaby komputer, który już niestety nie wyrabia z nowszymi grami. Poza tym jak widać komputer z biegiem czasu się starzeje a Xbox nie :) Przykładem jest np. Watch Dogs, GTA V. To mnie głównie skłoniło do kupna konsoli.
 

sebeksh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też nie będę oryginalny - mój komp nie wyrabia. Zabawa z instalacją, wymaganiami, optymalizacją. Tego nie ma na xboksie i to sobie cenię. Kilka lat wsześniej miałem ps2, przymierzałem się do kupna ps3, ale pomyślałem: "wszyscy tak zachwalają tego xboxa, może warto?" I było warto. :p

Z resztą komputer jest do pracy i do internetu. Po zejściu z kompa można wejść pod kołdrę i ciupać na xboksie leżąc w cieplutkim łóżku. :D
 

Bartut

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo teraz cena zakupu jest niska no i gry też można czy to nowe czy używki okazyjnie dostać.
 

Pablo693

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem ponieważ od zawsze byłem fanem xboxa. Podoba mi się z wyglądu ( każda wersja ), według mnie najlepszy pad to pad od xboxa, przeróbka rgh, tańszy, więcej gier ;)
 

pan mihau

Użytkownik
Użytkownik
mialem kupowac ps3, niestety po pijaku pogralem na kinekcie i kupilem x360 :)
kinect uzyty pare razy a kilka dobrych exclusivow z ps3 przepadlo ;(
 

DuelosXX

Banned
Użytkownik
Ja kupiłem dla Gta V,żałuje tego bo wydałem na x-@ 1700 zł a mógłbym za to mić ps4 :/
Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
Mogłeś kupić używkę za jakieś 400-600zł a za nówkę z kinkietem się drogo płaci :)
 

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
Moja historia z X360 rozpoczęła się dwa lata temu.
Pół roku wcześniej byłem u znajomych i grałem na PS3.
Po tym kupiłem sobie PS2 bo nie stać mnie było wtedy na PS3 :)
PS2 nie usatysfakcjonował mnie bo nie było na nim Army Of Two :)
Później byłem u innego kolegi i tam po raz pierwszy zobaczyłem w akcji X360.
Oglądałem na YouTube porównania gier i decyzja zapadła, a jako że nadal nie było mnie stać na PS3, to na Allegro znalazłem X360 za przystępną cenę :)
I tak rozpoczął się mój piękny romans z X360 :)

Pozdrawiam :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dlaczego kupiłem kolejnego Xbox'a ? Seria Forza to taka seria która niema sobie równych, na próżno szukać tak dobrej gry torowej, gdy dopadłem F4 to przez kilka miesięcy męczyłem tryb kariery bez znudzenia czy to na padzie czy na kierownicy. Grałem w prawie wszystkie części bo nie zaliczyłem pierwszej.
Mam też GT5 i powiem jedno to gniot w porównaniu z Forza, jakieś 100 aut bo te coś bez kokpitu nawet pod uwagę nie biorę, niedopracowana fizyka gdzie auta na szutrze zachowują się jak na lodzie itp. Forza to nie symulator jednak bliżej jej do tego i daje mnóstwo frajdy.
Jest tez kilka innych gier których niema na sonce, ale to dodatki.
 

LukaHarry

Świeżak
Świeżak
Kupiłem X 360 bo PS juz mi się przejadło. Miałem kazda konsolę z serii playstation i zapragnąłem spróbowac czegos innego. Gównie ciekawos nowego pada, niezawiodłem sie, dobrze się gra.
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
W lutym kupiłem ps3 super Slim. W październiku sprzedałem z myślą o nowej generacji niestety plany się nie udały i zamiast next genów kupiłem Xboxa 360e tego nowego. Ps3 nie było bez wad i Xbox też nie jest. Wadą ps3 było oprogramowanie. Potrafiło nieraz się zaciąć,i często wypisywało mnie z PlayStation network. Wadą Xboxa jest to że nie można kopiować filmów z pendrive na dysk co dla mnie jest śmieszne,paluszki do pada,mam w planach kupić ten zestaw Play charge,to że Xbox live jest płatny to akurat mi nie przeszkadza bo przynajmniej nie rozlącza jak w przypadku ps3. Miałem gta v na ps3 i mam też na Xboxie i widzę że tutaj gra jest znacznie płynniejsza. Jedynie jestem wściekły że postaci gta online z ps3 nie można przenieść na Xboxa przez co muszę od nowa grać :-! Forza horizon,czyli to co najbardziej do Xboxa mnie przyciągnęło :)
 

Gontar

Użytkownik
Użytkownik
Warto jeszcze ładować się w 360 ? :) Mam do kupienia po okazyjnej cenie 360 z dyskiem ( nie slim). Cena groszowa około 200zł, ostatnio miałem 360 3 lata temu jednak sprzedałem bo odkładałem na coś innego, teraz już mnie troche korci bo po 3 latach jest mega mega dużo tytułów w które jeszcze nie grałem ( np gta V ) :)


Czy lepiej kupić ONE ? Stary 360 sprawi jeszcze troszkę frajdy ? :p
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
360 też sprawi dużo frajdy. Mnie cieszy seria Forza na Xboxa. 360 to już stara konsola ale potrafi cieszyć. Jeśli masz tyły z grami to możesz kupić konsole i grać w końcu 200zł nie jest zbyt dużo. Jeżeli zaś chcesz mieć długo wspieraną nową generację i masz pieniądze weź one. Ja miałem kupić Xboxa one po sprzedaniu ps3 ale niestety nie udało się więc kupiłem 360 i też się cieszę. Musisz sam się zastanowić rozważyć wszystkie za i przeciw i wybrać konsole.
 

Poochacz

Banned
Użytkownik
Świeżak
W 2012 kupiłem Slima bo nie miałem co zrobić z kasą - sporo zostało z wypłaty. Szwagier jest zapalonym konsolowcem od PS1, przez PS2, X360 właśnie, PSP i PS3 i podglądając jego rozgrywki wciągnąłem się. Niesamowicie grywalna Forza, Fifa Street i UFC Undisputed a pad był po prostu genialny. Po roku potrzebny był jednak pilnie szmal i sprzedałem X-a z wszystkimi gratami. Ostatnio jednak zatęskniłem za nim. Najpierw obejrzałem gameplaya Forzy Horizon 2, później czekałem na GTA 5 na PC ale załamałem się wymaganiami jakich może potrzebować (zwłaszcza kiedy mam GF 9600 GT i 2-rdzeniowego Dual Core'a). Kiedy jeszcze zaczął szwankować pad do kompa, stwierdziłem że będę ładował kasy w to wszystko tylko kupię jakiegoś używanego Xboxa. Zanim od nowa ogram wszystkie gry, zdążę odłożyć na nowszy komputer:)
 

Higinn

Użytkownik
Użytkownik
Warto jeszcze ładować się w 360 ? :) Mam do kupienia po okazyjnej cenie 360 z dyskiem ( nie slim). Cena groszowa około 200zł, ostatnio miałem 360 3 lata temu jednak sprzedałem bo odkładałem na coś innego, teraz już mnie troche korci bo po 3 latach jest mega mega dużo tytułów w które jeszcze nie grałem ( np gta V ) :)


Czy lepiej kupić ONE ? Stary 360 sprawi jeszcze troszkę frajdy ? :p
Jak masz zaległości to śmiało bierz. W lutym kupiłem swoją 1szą konsolę i regularnie kupuje gry z aukcji albo wyprzedaży w xbox store. 20-30 zico to maks jaki wydaje na wcale nie takie stare tytuły. Polecam
 
C

cswthomas93

Guest
Xbox 360 E, dlaczego? Dlatego, że komputer już dogorywa, a mam masę gier do ogrania. Nie muszę martwić się o wymagania, czy gra będzie działać czy też nie.
Podłączam, odpalam i ciesze się grą. Kiedyś już miałem Arcade na płycie Jasper z dość pokaźną kolekcją, ale niestety ją sprzedałem.
Kupiłem nówkę, nieprzerobioną. Koszt? 700zł.
 

conrdd

Świeżak
Świeżak
Warto jeszcze ładować się w 360 ? :) Mam do kupienia po okazyjnej cenie 360 z dyskiem ( nie slim). Cena groszowa około 200zł, ostatnio miałem 360 3 lata temu jednak sprzedałem bo odkładałem na coś innego, teraz już mnie troche korci bo po 3 latach jest mega mega dużo tytułów w które jeszcze nie grałem ( np gta V ) :)


Czy lepiej kupić ONE ? Stary 360 sprawi jeszcze troszkę frajdy ? :p
Ostatnio znajomy mnie też o to pytał. Mam XBOXa 360 i PS4 i z porównania wynika że XBOX daje radę (gram regularnie na obu). Zaletami w porównaniu do najnowszej generacji są:
- nadal dobra grafika
- nadal dobry dźwięk (X360 obsługuje 5.1)
- olbrzymia biblioteka znakomitych gier często w polskiej wersji językowej
- niska cena tych gier (zwłaszcza w porównaniu z wersjami na ONE/PS4)
- nadal wychodzą wersje multiplatformowe najnowszych hitów
- wykupując golda otrzymuje się 2 darmowe gry miesięcznie które w przypadku XBOXa 360 są najczęściej dawnymi hiciorami a nie popierdułkami jak niestety na PS4
- no i jest World of Tanks na X360 ;)

Wady? Generacja odchodząca. Za 2-3 lata nowości już raczej nie będzie. No ale za 2-3 lata PS4/XOne będą w cenie obecnego X360

PS
Mam dwa X360: jeden z kinectem w salonie dla dziecka i drugi w pokoju tylko dla siebie :)
 

saymyname

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dużo gier, Wiedźmin 2, kinect 2 gry co miesiąc przez xbox live gold,deals with gold(zaraz po zakupie wykorzystalem 50 zł i miesiąc golda i red dead redemption zamiast 80 zł za 30 zł).Świetna Forza Horizon no i Gears of war :play:;) .Mam model "E" z dyskiem 250 gb
 
Ostatnia edycja:

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie, że się opłaca. Jest multum fajnych gierek i nadal wychodzą i wychodzić będą co narazie. A za takie pieniądze? No cóż... Czemu nie? Ja sam często pocinam na swojej 360 pomimo ze mam One ;p
 

Do góry Bottom