1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czemu nie działa activate.iso?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez MatGar, Marzec 9, 2010.

1. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, dzisiaj nagrałem chrześniakowi grę na urodziny ale pojawił się problem. Posiadają oni konsolę z iXtreme 1.6 i napęd LITE-ON, na 100% ponieważ gry z wave 3 konsola czyta. Ale ta gra którą wypaliłem(jakiś tam sonic) ma wave 4, włożyłem activate.iso, wszystko tak jak powinno być, wyjmuję płytę, wkładam płytę z gra a tam po chwili wyskakuje mi logo xboxa 360. Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ma 1.51 więc nie odpali activate.iso

4. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.51 czyta gry z wave 3? na konsoli były odpalane takie. Forza 3, NFS Shift itd

5. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    On ma rację , downgraduj WAVE'y mu do WAVE 3/2/1 i będzie dobrze innej drogi nie ma jeżeli nie przerabia na NS...

Wczytywanie...

Poleć forum