1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czemu PlayStation 4 sprzedaje się lepiej niż Xbox One? Oto wyjaśnienie Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Yusuf Mehdi może większości z Was nie kojarzyć się kompletnie z niczym. Jest jednak ważną szychą w obozie Microsoftu, a jego odpowiedź na pytanie zadane w tytule przejdzie chyba do historii absurdu. Takiego tłumaczenia się nie spodziewałem.

Ze sprzedażą przekraczającą już w tym momencie 7 milionów egzemplarzy, PlayStation 4 jest bez sprzecznie najlepiej rozchodzącą się maszynką nowej generacji. W wywiadzie udzielonemu jednemu z największych magazynów o tematyce biznesowej - Forbes, szef marketingu i strategii biznesowej, odpowiedzialny za Xboxa One, w ten oto sposób tłumaczył zadyszkę swojej konsoli:
    Dobra, ten argument, choć dość zabawny, bo przecież tylko od Ms zależało gdzie i kiedy ukaże się ich konsola, jeszcze jakoś ujdzie tłoku. Choć z drugiej strony brzmi jak kwilenie dziecka, próbującego usprawiedliwić swoje nieobecności w szkole. Jednak druga część tej wypowiedzi sprawiła, że zalałem się łzami współczucia. Yusuf to mój nowy idol jeśli chodzi o odwracanie kota ogonem. Według niego:

Na koniec dodał, że mógłby wymienić dowolną liczbę rzeczy. To już jest szczyt bezczelności, gdyż jasno świadczy, że wymyśla tego typu banialuki na poczekaniu. Szkoda tylko, że takimi wypowiedziami jeszcze bardziej szkodzi obecnemu na rynku Xboksowi One.

Na koniec dodam jeszcze, że w tym samym wywiadzie wspominając o grach stwierdził,że trzeba "odpukać w niemalowane", ale on wierzy, że mają świetną ofertę gier na ten sezon wakacyjny... Czyżby nawet nie widział co w planach ma jego własna firma, skoro każe uciekać się do zabobonów?

Nie chce nad interpretować tej wypowiedzi, ale brzmi strasznie niepewnie. Raczej przysporzy marce więcej kłopotów, niż korzyści. Jak można w ten sposób odpowiadać na poważne pytania, zadane przez poważnego dziennikarza Forbes?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Druga część tej wypowiedzi sprawiła, że zalałem się łzami współczucia, osoba pisząca początek tego artykułu to mój nowy idol jeżeli chodzi o porównanie .

MS mogło wydać konsole wszędzie ale był by lament ze czegoś brakuje na którymś rynku albo dla czego mieszkam w Polsce a muszę z kinectem gadać po angielsku.

Jasne chyba jest ze jak sami byśmy wypuszczali produkt A na 2-3 rynkach a mój sąsiad /konkurencja produkt B na 10-15 to wyniki będą inne .

Pisanie pierdół aby znów u graczy zawrzało i był temat do sprzeczek .

1 osoba to lubi.
  4. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wymyślają teraz głupoty, jakby mieli inna politykę to mogliby odnieść jeszcze większy sukces niż Ps4

Dziabnięte z Z1!

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    no to ciekawe czy będą się tak samo chełpić tym crapem jak xOne będzie w takiej samej ilości krajów dostępny co ps4.
    takie słowa w ustach takiej firmy powinni się wstydzić, ot co.

1 osoba to lubi.
  6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ale co tu porównywać? Wystarczy zobaczyć wyniki XO i PS4 w krajach w których obie konsole są dostępne i już widać jak rozkładają się siły. PS4 NADAL (!) miejscami za granicą ciężko jest znaleźć w sklepach a XO jak zalegał tak zalega. I nie jest to info wyssane z palca a 1- widziałem na własne oczy i się przekonałem, 2- potwierdzą to ludzie z tego forum, 3- potwierdza to samo sony które nadal wysyła monity na FB kiedy i gdzie będzie kolejny rzut konsol.

7. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Ale ja mam Xboxa 360 i naprawdę nie widzę powodu by kupować jakiegokolwiek nextgena. Serio jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. I co teraz?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

3 użytkowników lubi ten post.
  8. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ja mam PS4 a i tak katuję non stop tylko FF-X HD na PS3 :D

9. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Bo pewnie masz konsole krótko...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

10. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Oczywiście, że nie masz racji. Niech się wypowie ktoś kto ma ps4 lub xo - o ile lepszy jest gameplay na nextgenach od tego na x360 czy ps3. Chodzi o czystą przyjemność z grania. Jak dla mnie obecne gry potrafią ją zapewnić w bardzo dużym stopniu, takim który mi osobiście wystarcza.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

11. eekz

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ja mam i PS3 i PS4, oraz miałem długo X360, oraz XO (przez tydzień - sprzedałem...) i powiem szczerze, że wszystkie konsole dawały jakąś tam radość z gry poza właśnie XO, który był cięższy w obsłudze i bardziej jakiś taki konfliktowy (?). Ale zostawię tu gadanie o Xboxach i skupię się na tym co mam, czyli plejstejszynach. Miałem okazję grać w Black Flag i na ps3 i na ps4 i powiem szczerze, że na obu konsolach gra wydawała się fajna. Grało się przyjemnie i tu i tu, ale... AAALLLLEEEE.. nie ma co gadać - na ps4 bardziej cieszyła oko i grafika i płynność samej gry. Kolejną grą jaką katowałem na PS4 to Killzone, ale jako że nie trawię, nie toleruję i nie rozumiem grania w FPSy na konsoli to tu mało mogę powiedzieć. Oczywiście poza skokiem graficznym który akurat w tym przypadku było widać znakomicie. Były też jakieś tam gry indi z PS Store i w sumie bawiłem się jak za czasów starego poczciwego pegasusa w "goal 3" - a o to chyba chodzi, nie? :D

1 osoba to lubi.
  12. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    To może i ja dorzucę swoje 3 grosze. Na XBL mam kilku znajomych którzy tak jak i ja kupili PS4 w dzień polskiej premiery po czym sprzedali i zakupili xone. Powody są rożne , w moim przypadku było to ze ps 4 po 3 dniach się zepsuł natomiast u innych denerwowała ich płynność rozgrywki w BF4 na ps4 gdzie ciągle są lagi na serwerach. Obecnie posiadam xone i jestem bardzo zadowolony, wszystko działa szybko i płynnie, gry aplikacje no i kinekt do którego nie byłem przekonany okazał sie bardzo fajną zabawką ( mesę śmiechu i zabawy podczas gry w kinekt sports) no i oczywiście pad jest normalny a nie wersja mini jak to jest w przypadku ps4

13. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ja posiadałem dość długo X360 byłem zadowolony ale ograłem wszystkie exy i sprzedałem. Teraz mam Ps3 na którym jest bardzo dużo exów które wgniatają w ziemię jakością i miodnością od niedawna mam też PS4 i grałem w MGS Ground Zeroes na obu konsolach Sony i choć na obu maszynkach gra wygląda ładnie to jednak wersja PS4 jest dużo ładniejsza

Wczytywanie...

Poleć forum