1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czemu się zatrzymuję

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez AssasinsGames, Październik 12, 2012.

1. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam taki problem chciałem se nagrać z płyty Batlefield Bad Campany 2 bo płyta jest porysowana i mi nie czyta ,ale nie mogę przez Img Burn obrazu płyty zrobic nie wiem czy to jest wina napędu trochę ma już lat ten napęd zatrzymuję się cały proces przy 50 % wydaje mi się ,że to wina napędu doraccie coś jeszcze nigdy nie nagrywałem gry na x-Klocka :nevreness:.

2. Lotnik421 Xbox One

3. byqu

byqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Od kiedy Bad Company 2 jest w XGD3, doucz się trochę zanim będziesz wypisywał błędy.

Co do tematu. Jak sam napisałeś płyta jest porysowana, co może mieć wpływ na jakość odczytu nawet dla czytnika PC. Napisałeś również, że napęd w komputerze masz leciwy, więc i on może mieć problemy z odczytem. Łącząc oba objawy i wykorzystując fakt, że problem występuje przy 50% (przejście na drugą warstwę) wniosek jest prosty. Nie dasz rady zrzucić tego obrazu tym co posiadasz. Jedyne rozwiązanie to kupienie gry na nowo (mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :) ) lub oddanie płyty do renowacji. Możesz jeszcze sprawdzić sobie czy napęd w PC jest w miarę sprawny. Zwyczajnie weź płytę, która działa na konsoli i postaraj się zrzucić jej obraz na komputer.

Powodzenia.

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Mój błąd,pomyliły mi się gry,wyczytałem tam BF3.Sry wielke.

Wczytywanie...

Poleć forum