1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerń HDMI a poziom czerni oraz colour space

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez peek188, Grudzień 13, 2011.

1. peek188

peek188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Newcastle
    Mam takie pytanko w związku z moimi poprzednimi tematami. Otóż w moim TV (LG M2280D-PZ 22" - Monitory LCD - LG M2280D-PZ 22" cena od 834.00zł) jest opcja poziom czerni. Czy to jest to samo co w innych tv "poziom czerni HDMI". Ponieważ w miom jest tylko opcja niska i wysoka ( i być może to powodowało zbyt ciemne kolory albo zbyt jasne w grach, gdyż po ustawieniu na kalibracje czerni w konsoli na rozszerzony a w tv na wysoki te pozycje się jakoś dublowały a gdy się ustawi na satndardowy a w tv na niski obraz może już nie jest tak sczegółowy w grach ale za to bardziej naturalny).
    Drugie pytanie dotyczy prrzestrzeni kolorów hdmi w konsoli. Ustawiłem ją na RGB bo mi się wydaje (po podpowiedzi kolegi z forum) że wtedy obraz jest nieco ładniejszy ale czy właśnię tą opcją nie ograniczyłem w żaden sposób wyświetlania grafiki (xbox podłączony przez HDMI) tzn czy w niektórych grach efekty wizualne lub poziom grafiki może być gorszy niż np na opcjach źródło lub automat

2. Lotnik421 Xbox One

3. peek188

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Newcastle
  4. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Nie spamuj czekaj grzecznie na odpowiedz... ludzie w robocie są nie kazdy siedzi przed kompem 24/7... albo po prostu nie wiedza jak Ci pomoc, albo nie chca...

5. peek188

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Newcastle
    No i nikt nie pomógł. Nie chce spamować ale potrzebuje tych informacji:)

Wczytywanie...

Poleć forum