1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerona lapmka na zasilaczu !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcinkos, Luty 11, 2010.

1. marcinkos

marcinkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POLSKA
    1. Witam mam takie pytanie odnośnie zasilacza, na początku użytkowania konsoli podczas grania po około 2 godz wyłączała się konsola i zapalała się czerwona kontrolka na zasilaczu, zdarzyło mi się tak dwa razy, na chwilę obecną nie mam tego problemu ale zastanawia mnie fakt czy mogło być to spowodowane przegrzaniem zasilacza. konsolę kupiłem 2009 - 10.
    2. No i aby nie dublować postów zadam pytanie odnośnie daty produkcji jeżeli podczas odłączenia , po ponownym podłączeniu do zasilania ustawiam datę i godzinę to standardowo jest 07 - 2005 r to mam nadzieję że to nie jest data produkcji?

Dziękuje za rady i podpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Możliwe że uszkodzony zasilacz lub za słaby.

2. Nie. To nie jest data produkcji. Też tak mam.
    Sprawdź z tyłu konsoli date produkcji.

4. marcinkos

marcinkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POLSKA
    Czyli gdy problem się powtórzy to kontaktować się z Centrum obsługi klienta X-Box?
    Ostatnio zdarzało mi się grać nawet 4 godziny, i nie było żadnego problemu z zasilaczem.

5. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Możliwe, że konsola ma popsute chłodzenie, ale nie, zaraz. Chyba jak konsola ma złe chłodzenie to czerwone lampki na konsoli. Raczej zasilacz wadliwy, lub coś z gniazdem do którego wkładasz zasilacz.

@UP

Na twoim miejscu, skontaktowałbym się. Lecz to twój wybór.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ja bym też odrazu dzwonił, albo sprubój odpiąc kabel i przeczyścić styk w konsoli i kablu i zobacz czy to samo.

Ps. Ja bym od razu dzwonił lub porzyczył od kogoś zasilacz na testy.

7. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    A czy przypadkiem to zasilacz sie nie przegrzewa?

Masz poczytaj tutaj Troubleshoot your Xbox 360 Power Supply when the power supply light is red Google nie gryzie :p

Poleć forum