1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwona dioda na zasilaczu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wolan, Październik 28, 2013.

1. wolan

wolan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tak jak w temacie ostatnio mam problem,a mianowicie grając ( w fife 14) wyłączyła mi się konsola a na zasilaczu pojawiła się czerwona dioda. Po wyciągnięciu kabla z gniazdka i ponownym włożeniu dioda wraca do normalności ale po pewnym czasie - przeważnie nie dam rady zagrać całego meczu problem się ponawia. Rozkręciłem i wyczyściłem cały zasilacz dziś rano, ale problem dalej się pojawia... Moje pytanie więc brzmi czy takie objawy to na pewno uszkodzenie zasilacza? ( w tym wypadku przegrzanie ) czy może to być coś z konsolą- z tego co wyczytałem to jak konsola się grzeje to diody na konsoli zmieniają kolory? Gdyż nie chciał bym nadaremno kupować drugiego zasilacza, tym bardziej że premiera One coraz bliżej i chciałbym tanim kosztem do tego czasu wytrzymać:p Dodam jeszcze ze mam xboxa czarnego z zasilaczem 135 W, a wentylator na zasilaczu od samego początku lubi poszumieć - już ponad 3 lata:p

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli wentylator chodzi to raczej wina elektroniki zasilacza i bez nowego sie nie obejdziesz

4. wiesman

wiesman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Mi tez czasem święci sie czerwoną dioda na zasilacz ale tylko wtedy gdy dopływa do niego zbyt mała ilość prądu. Więc może masz cos z gniazdkiem. Spróboj podłączyć konsole w innym miejscu. Lepiej sprawdź bo po co masz marnować kasę na nowy zasilacz. ( leżeli masz przedłużacz podłącz zasilacz bezpośrednio do gniazdka) jeżeli to nie pomoże musisz zakupić nowy zasilacz

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4

5. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zobacz czy masz dobrze dopchnieta wtyczke w konsoli...kiedys przerabialem podobny problem okazalo sie ze wina lezy po stronie wtyczki w konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum