1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwona dioda po RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arthizmoo, Styczeń 8, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Arthizmoo

Arthizmoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich moim pierwszym postem.
    Proszę o pomoc, w dniu dzisiejszym odebrałem swojego Slima po przeróbce RGH. Konsola po odpaleniu chodziła normalnie przez około 10 minut, po czym została wyłączona. Pierwszy objaw złego był taki, że konsola sama się włączała i wyłączała ale pomijając ten problem zabrałem się za kopiowanie pierwszych gier na pendriva. Po odpaleniu konsoli, zanim podłączyłem cokolwiek do niego zacząłem bawić się menu jako iż była to nowość dla moich oczu:/ Po kliknięciu w menu w ikonę załaduj DVD czy jakoś tak, konsola się wyłączyła zapalając na chwilę przycisk włącz na czerwono. Teraz po włączeniu nie ważne padem czy też palcem na obudowie zapala się czerwona dioda, świeci się przez około sekundę i konsola wyłącza się.
    Kurczę ale lipa! Tak chciałem dzisiaj pograć:/
    Jutro oczywiście skontaktuje się z osobą która go przerobiła, ale może jest sposób abym zagrał jeszcze dzisiaj?

Dodam, że konsola to Slim z płytą trinity i dashem w chwili przeróbki 16197.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidwronowski1

dawidwronowski1 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stare Sioło
    raczej nie, niech się teraz zaopiekuje osoba która to robiła a tak na "marginesie" kto robił Ci RGH?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Czerwona dioda po RGH

Jakies zwarcie prawdopodobnie
    Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. Arthizmoo

Arthizmoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsolę przerabiała osoba dobrze znana na tym forum z wieloma pozytywnymi opiniami. Nie będę podawał nazwy firmy aby nie robić jej złej reklamy tym bardziej, że przed przeróbką firma wykazała się pełnym profesjonalizmem. Zobaczę jutro jak przyjmie reklamację.

6. dawidwronowski1

dawidwronowski1 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stare Sioło
    aha no to pewnie jakieś zwarcie jak kolega wyżej pisał :) napisz jeszcze jak potoczy się dalej ta sprawa miejmy nadzieje ze konsolka wróci do stanu świetności

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum