1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czerwona dioda slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez flip flap, Grudzień 27, 2012.

1. flip flap

flip flap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam ! Mój problem poruszałem w milionie tematów jednak teraz nurtuje mnie inne pytanie. Mianowicie jak już część aktywnych użytkowników zdążyła połapać posiadam slimkę która dostała czerwoną diodę. Konsola ma niecały roczek pół roku ma RGH (chip matrix płyta główna trinity) ale do rzeczy. Konsola poszła na "przekulkowanie" procesora jakby ktoś mógłby mi przybliżyć na czym ten proces polega byłbym bardzo wdzięczny. Druga kwestia jest taka na ile taki proces jest trwały i jakie są szanse że się nie powtórzy. Kod błędu to podajże 0022 i czy w ogóle istnieje szansa że konsola wstanie po tym przekulkowaniu? Z góry po raz kolejny dziękuję i przepraszam za laicyzm :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    1 osoba to lubi.
  4. Wiktorek657

Wiktorek657 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Daj do mechanika.

1 osoba to lubi.
  5. flip flap

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No poszła do specjalisty ja to ciemny jestem jak las wieczorową porą powiedzcie mi ludziska czy ma to sens i czy po takiej naprawie warto taką konsolę trzymać czy lepiej ją sprzedać i przede wszystkim czy wstanie? I czy pochodzi troszeczkę?

6. Wiktorek657

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pochodzi troszeczkę ale pewnie znowu coś się zepsuje, radziłbym ci sprzedać i kupić nową konsole dozbierać parę groszy i się cieszyć.

1 osoba to lubi.
  7. flip flap

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bo właśnie kminię czy opłaci mi się ją zostawić czy po prostu ją puścić i mieć święty spokój ;)

8. Wiktorek657

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to radził bym ci sprzedać i pozbierać na jedną dobrą konsole, jak pomogłem możesz dać "przydatne" :)

1 osoba to lubi.
  9. flip flap

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W sumie to szkoda bo naprawa wydaje się być solidna ale wiadomo jak to jest z takimi serwisowanymi konsolami. Boli podwójnie patrząc na to zę konsola jest tak młodziutka i w sumie powodów z jakich mogłaby być uśmiercona to brak. Czyli nie ma możliwości żeby po takiej naprawie była i służyła latami ?

10. Wiktorek657

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nigdy nic nie wiadomo konsola może chodzić ci świetnie, ale na pewno znowu się tam coś zepsuje - jak nie stać cie na nową konsole zostaw ją i graj, nie wiadomo czy będzie ci służyć latami na drugi dzień coś może się stać, tak samo jak ja kupiłem dwa lata temu komputer i na drugi dzień był zepsuty zasilacz, ale zrobili mi go bo była ich wina- zrób co za najlepsze uważasz masz dwa wybory.

1 osoba to lubi.
  11. flip flap

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    zastanawiam się raczej nad zostawieniem jej (z racji rgh) i kupieniem drugiej konsolki (żeby grać live) tylko jak to ma być na zasadzie pochodzi 2 miesiące i koniec to chyba bardziej opłaci mi się ją sprzedać i kupić dwie kolejne.

1 osoba to lubi.
  12. Wiktorek657

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to zostaw sobie, jak będziesz miał jakiś jeszcze problem to pisz- albo ty mi też możesz pomóc zajrzyj do mojego tematu "Xbox Live- brak połączenia" może coś pomożesz :)

Wczytywanie...

Poleć forum