1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwona dioda wewnątrz xboxa ?? What?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez martin360, Grudzień 20, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. martin360

martin360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony :) Mianowicie wchodzę niedawno do pokoju,ciemnica jak w du...a tu nagle dostrzegam wewnątrz x boxa czerwoną poświatę?! Sprawdzam listwę z biedronki na 5 pojedynczych wejść i to od zasilacza wyłączona.Zerkam z przodu i konsola oczywiście też wyłączona.Odpiłem zasilacz i światełko zniknęło.Załączam bkoxa i działa wszystko jak ta lala.Powie mi ktoś czy to normalne, czy mam coś nie tak? Oblukałem google i wszędzie tylko piszą o 3 diodach z przodu na guziku.Dodam ,że mam rhg, może to jest po prostu dioda czuwania i tyle :) Byłbym wdzięczny za wskazówkę :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    oO . Czyżby to dioda na czipie ?? :D

2 użytkowników lubi ten post.
  4. martin360

martin360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiesz co, sam nie wiem? nie zdejmowałem dotąd obudowy.Widzę to poprzez wentylatorki z boku.Taki maleńki kwadracik bym powiedział.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Nie rób se jaj :D - tak ma być - nic się nie martw ;)

Zamykam i kosz

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum