1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwona dioda zasilania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alianss, Luty 16, 2014.

1. Alianss

Alianss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam orginalna konsole xbox360, ma ona 10 mies. nie jest to slim. Przydazyl mi sie problem z ktorym nie moge sobie poradzic, podczas uruchamiania konsoli wlacza mi sie zielone swiatelko zasilania na konsoli a po chwili zmienia na czerwone, nie pokazuje sie zaden obraz na tv, ani nie czyta pada. Konsola nie uruchamia sie tak jak zazwyczaj bo chodzi na poczatko brdzo cicho a tak nie bylo. Nie wiem co sie stalo ,a naped normanie sie wysowa tylko nie czyta plyty. Moze bedziecie wiedziec o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wpisz w google jak odczytać kod błędu xbox 360. W skrócie umarła

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

4. Alianss

Alianss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wychodzi na to ze to blad 0022 - przegrzanie GPU

5. BadBoyPL

BadBoyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Może się mylę. Ale jeśli to nie slim, to raczej nie ma 10miesięcy. Slimy są "czaskane" od Czerwca 2010. W tyle Ci przypadkiem nie pisze Service Date??

6. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Alianss https://www.google.pl/search?q=mfr+...przerobka-x360-2013-06-25-a-170090%2F;640;329 według tej naklejki zobacz jaki MFR Date konsoli masz

Jesli jednak to jest 0022 zmierz stoperem po jakim czasie pojawia się RROD, ponieważ są 3 etapy tego RRODA, noi i na ogół ten kod to trochę dziadostwo bo nie oznacza konkretnie uszkodzenia, w kodzie 0022 może być wszystko i nic.

Po 2gie 0022 nie oznacza przegrzania, gdyby było przegrzanie był by 2RROD (2 diody na ringu świecą), 0022 musi być 3RROD czyli 3 diody czerwone świecą w na ringu

7. Alianss

Alianss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za blad faktycznie slim, data 1012-10-26, moj blad. Dzisiaj na ekranie pojawil mi sie jakis komunikat System Error E 79 da rade cos z tym zrobic ?

8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
  9. BadBoyPL

BadBoyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
  10. Alianss

Alianss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myslalem ze jest szybszy sposob naprawy konsoli dlatego nie wysylalem na gwarancje, no ale coz widocznie bede musial. Tak wyskakuje blad 1033.

Wczytywanie...

Poleć forum