1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwona lampka, głośna praca wentylatora

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pj371, Wrzesień 21, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. pj371

pj371 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeziny, Skierniewice, Poland, Poland
    Jak w temacie, aby lepiej zobaczyć o co mi się rozchodzi załączam filmik.
    Konsola jest przerobiona na RGH. Zapala się tylko czerwona dioda w środku, nic poza tym.
    Ostatni raz grałem około miesiąca temu, wczoraj postanowiłem włączyć konsole i wystąpiło takie "coś". Zasilacz jest chyba sprawny, świeci się pomarańczowa kontrolka jak jest w stanie gotowości, po włączeniu iXa zapala się na zielono. Odłączałem i podłączałem kable na nowo, sprawdzałem również na innym zasilaczu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Serwis chyba że masz programator, kilka możliwości od urwanego kabla po przypadkowe zaktualizowanie konsoli do zrobienia.

1 osoba to lubi.
  4. pj371

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dzięki za szybką odpowiedź. Ale mam pytanie co to jest ten "programator"? Hmmm kabelek żaden chyba się nie urwał, ponieważ przez ten miesiąc konsola leżała w spokoju, jedynie co to może się zaktualizowała, ale jedynie przez przypadek w grze Fifa World Cup 2014. Bo właśnie miesiąc temu grałem w tą grę i nagle się wyłączyła konsola, a że było już późno to ponownie nie uruchamiałem konsoli.

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Posiadasz kopię nandu ? Tak czy owak nie kombinuj sam nic bo łatwo pogorszyć, oddaj do serwisu.

6. COPROB0

COPROB0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oslo, Norway, Norway
    Moim zdaniem wystarczy po prostu wymienić wentylatory, miałem podobną sytuację, wiatraki zaczęły ciężko chodzić, niedługo po tym gry zacinały się momentami, później zacinała się cała konsola a na końcu xbox wyłączał się po 20 minutach pracy, wymieniłem wiatraczki i konsola śmiga jak nowa :)

7. pj371

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Temat stary. Można go też zamknąć bo naprawiłem niedawno Xboxa. Okazało się że popsuł się północny mostek pod procesorem. Przegrzał sie i poszły luty. Naprawa to tylko 100 zł, więc nie ma tragedii

8. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Zamykam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...
Status Tematu: