1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwona lampka na zasilaczu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Cinelous, Luty 16, 2011.

1. Cinelous

Cinelous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam dziś odpaliłem I'xa po Miesiącu nieużytkowania i zagrałem w trzy gry RDR, GTA4 i Forze3 wyszło jakieś dwie godzinki po tym czasie wyłączyłem konsole i teraz zobaczyłem czerwoną diode na zasilaczu. Konsoli nie włączałem bo nie wiem w czym tkwi problem a nie będe ryzykował usterki konsoli więc w czym tkwi problem ?

Konsola jest z płytą główną Jasper

Dodam iż po odłączeniu zasilacza z konsoli lampka zmienia kolor na normalny "pomarańczowy" a po ponownym podpięciu znów jest czerwona

2. Lotnik421 Xbox One

3. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    uszkodzony zasilacz. Sprawdz na innym.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no tego nie wiadomo czy zasilacz bo jak odpina xboxa to "lampka" świeci normalnie
    więc również xbox może obciążać zasilacz i powodować świecenie czeronej diody
    jak jasper to masz gwarancję dzwoń na infolinię i zgłoś do naprawy

5. Cinelous

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Dzięki za pomoc.
    PS.Ta czerwona dioda wygląda strasznie aż się jej boje jest taka taka....

6. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozłącz i połącz kable dokladniej. Jak nie pomoze potrzasnij. Mi sie od czasu do czasu wlaczala czerwona lampka wlasnie ze wzgledu na luzy w kablach.

7. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    uscislajac: wez wtyczke zasilacza ta od strony x. Masz 3 rzedy. Najwyzszy jest waziutki wewnatrz 2 piny zrob spinaczem zwarcie i zobaczysz jaki kolor bedzie jak czerwony to zasilacz jak zielony to Quaziemu musze piwo postawic. Wg mnie 99%zasilacz

8. Cinelous

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Problem rozwiązałem już sam przez przypadek odłączając podstawke chłodzącą która nigdy nie sprawiała żadnego problemu aż tu nagle takie coś. Dodam iż po ponownym podłączeniu podstawki chłodzącej problem się powtarza.

Niech to będzie dla was taka przestroga żeby nie podłączać takich gówien do konsoli bo zamiast wydłużyć ich życie może im zaszkodzić :p

To na tyle Thx All /// Miłego Giercowania !!

Wczytywanie...

Poleć forum