1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwone CRC w ABGX - pisać wasze sposoby

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez t0mi_kg, Marzec 3, 2010.

1. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Temat bardzo ogólny, można pisać kiedy najczęściej można złapać CRC, z jakich źródeł, jak można sobie z tym poradzić itd.

Temat zakładam, bo w sumie irytuje mnie troche fakt, że ściągam gierke, gdzie 99% osób pisze że śmiga, przy wypakowywaniu błędów nie mam, ale przy sprawdzaniu abgx'em jest już komunikat na czerwono.

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły prócz "ściągnij od nowa", to może się wypowiedzieć :)

Jeżeli, gdzieś taki temat jest, to sory :p i można usunąć :D

Wczytywanie...

Poleć forum