1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czerwone kropki na ekranie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michał Redkwa, Wrzesień 14, 2013.

1. Michał Redkwa

Michał Redkwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Podczas grania w Minecrafta zauważyłem dziwne artefakty graficzne. Przedtem o nich nie wiedziałem ale przy późniejszym przypatrzeniu występują one w każdej grze i w menu konsoli. Są to niewielkie migające czerwone kropki, które na pierwszy rzut oka są nie widoczne. Bywa także czasami jak odpalam konsole (miałem tak może z 8 razy w ciągu 2 miesięcy) że w menu konsoli mam pełno takich czerwonych kropek,a kolory są trochę wyblakłe. Wtedy zazwyczaj resetuję konsole i wszystko wraca do normy. Mam coś z konsolą czy może coś jest źle z kablem hdmi?
    Swojego slima mam nie przerobionego, kupiony na początku sierpnia.

zdjęcia - ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wymień kabel hdmi. Jeśli dalej będą artefakty to zimne luty pod prockiem i trzeba oddać na gwarancję.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Michał Redkwa

Michał Redkwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdziłem z innym kablem. Jest to samo. Tylko teraz pytanie, wymieniać od razu czy czekać aż się zepsuje do końca? Gwarancji mam jeszcze ponad 1,5 roku więc mi się nie śpieszy.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Twój wybór, ale mnie by to denerwowało, ja bym nie czekał ..

Wczytywanie...

Poleć forum