1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czerwone świetliki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hawx, Maj 2, 2012.

1. Hawx

Hawx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam posiadam xbox 360 premium ,kupilem ja na allegro, mam ja juz z rok,a konsola jest z 2007 .po paru miesiacach intensywnego grania konsola sie przegrzewała i były te czerwone diody ,konsola sie wylaczyla. po wlaczeniu jej wyskoczyla ikonka o przegraniu i instrukcja jak temu zapobiec np. nie trzymac w ciasnych pomieszczeniach itp. tylko ze moja konsola ma dobre miejsce i nie powinno sie tak dziac,kupilem nowy zasilacz i nic z tego. teraz tez sie konsola wylacza tylko ze sa 2 czerwone diody i po wlaczeniu konsoli nie ma tej ikonki o przegrazniu. o co chodzi,sory ,ze tak pisze,ale spiacy jestem :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odczytac kod bledu, kupic nowa od 2009produkcje

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zasilacz nic nie pomoze. Musialbys rozebrac konsole. Prawdopodobnie pomoglaby wymiana pasty termoprzewodzacej pod radiatorami (zwlaszcza GPU).

Wczytywanie...

Poleć forum