1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czerwony rod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtek86, Kwiecień 8, 2010.

1. wojtek86

wojtek86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam do was kilka pytan. Posiadam x boxa 360 Premium z 60 Gb dyskiem twardym. Instalowalem dodatek do gry gta 4 gdy w trakcie instalacji przypadkowo poruszylem konsola i w pewnej chwili zobaczylem na moim LCD napis sprawdz sygnal polaczenia, wyniku czego zapalila mi sie dioda czerwonego pierscienia smierci. Gdy to zauwazylem bez watpienia i zastanowienia wylaczylem konsole i sprawdzilem polaczenie kabla zasilania i wydaje mi sie ze nie do konca byl wlozony. Wyl.konsole docisnalem go na maxa, zaczekalem kilka minut i co sie okazalo... ? dziala. Prosze doradzcie mi co w zaistnialym przypadku mam dalej zrobic lub robic? Czy juz z gory mam sie przygotowac na to ze za miesiac lub dwa moja konsola przestanie dzialac i wyladuje w naprawie? Czy moze wszystko jest w porzadku a ja niepotrzebnie sie martwie? Nigdy wczesniej takie zajscie nie mialo u mnie miejsca a moj x box dzialal bez zarzutu. Z gory dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Phoenix505

Phoenix505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Martwisz się niepotrzebnie wina była kabla. Sam tak z 2 razy już miałem.

4. Pinernals

Pinernals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli zapaliły się wszystkie 4 diody to nie masz się czym martwić. Po prostu kabel nie dociśnięty był i tyle.

5. wojtek86

wojtek86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzieki przyjacielu za odpowiedz, az kamien spadl mi z serca heh

6. wojtek86

wojtek86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. jose arkadio

jose arkadio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    uruchom xboxa bez kabla audio/video to odrazu Ci się wyświetli rrod :)

Wczytywanie...

Poleć forum