1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć ... DG-16D5S

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez monetek, Kwiecień 29, 2013.

1. monetek

monetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam... Jestem nowy na tym forum. Mam na imię Dawid jestem z centralnej Polski. Posiadam od 3 miesięcy X360 Slim z Datą po 2011.08 co za tym idzie po rozebraniu X360
    okazało się że oczywiście jest napęd DG-16D5S z F/W 1175 sprzęt nigdny nie przerabiany posiadam go od nowości... Zakupiłem ostatnio wasabi 360 Ultra + JR Programer + DGX V1.1S + CPU Postfix Adapter...
    Oczywiści już od dwóch dni oglądam co i jak w necie aczkolwiek potrzebuję "łopatologicznego tutoriala" i opisu co i jak krok po kroku by wasabi było czytane na moim Slimie :)
    Wiem że należy najpier zacząć od zczytania NAND i później wyciągnięcie klucza z Napędu ale co i jak >) Przyznam że znam się na komputerach jestem informatykiem ale w temacie konsoli X360 jestem "zielony"...
    Proszę o pomoc a postaram się w odpowiedni sposób odwdzięczyć :)

Proszę o kontakt po przez forum lub podaję e-mail: monetek@interia.pl lub tel 608 452 832 Oczywiście ja zadzwonię i koszty biorę na siebie :)

Pozdrawiam... i PROSZĘ O POMOC !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    rgh musisz i tak zrobić żeby klucz wyciągnąć. Sama instalacja wasabi jest latwa nie wiem czy to działa z taką płyta i napędem.

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ściągnij jrunner masz tam zdjęcia co i jak instalować poza tym potrzebujesz tego programu żeby zbudować lub wgrać ECC.
    Ale najważniejsze jaką masz płytę bo jrprogrammer nie radzi sobie z 4gb nandem, potrzeba do tego rw kit lub zrobić sobie sam możesz czytnik z adaptera micro sd. W razie problemów pisz na gg msz w podpisie moim.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum