1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć i czołem :P

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez OldPlayer, Marzec 20, 2012.

1. OldPlayer

OldPlayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Jako, że kilka dłuuugich miesięcy nie korzystałem z forum to i hasło z głowy wyleciało. A skoro magiczny przycisk "zapomniałem hasła" działa tylko i wyłącznie do momentu wyświetlenia się napisu w stylu "instrukcje odnośnie resetowania hasła zostały wysłane na maila" to niestety łatweij założyć nowe konto :p
    Tak więc czas zacząć klepać w klawiaturę co by szybko dostać się do działy ogłoszeń/wymiany :D

@EDIT:
    Łojejku, zapomniałem o zasadach z ogłoszeniami u świerzaków, szybko szybko co by minusa nie za... mi na dzień dobry :p

Wczytywanie...