1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Cześć, jestem Trevor Philips. Witam Was w Jackass"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 30, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kojarzycie Jackass? To bardzo znany amerykański program rozrywkowy, który był emitowany w latach 2000-2002 przez stację MTV. Jeden z graczy postanowił przenieść ten program do Grand Theft Auto V (GTA V) i dzięki temu przygotował zabawny materiał.

Przez trzy sezony widzowie mogli oglądać jak kilku znajomych wykonuje niebezpieczne i często brutalne wyczyny kaskaderskie. Ekipa zrezygnowała z tworzenia kolejnych serii z powodu coraz to większej kontroli nałożonej na program przez producentów.

Jednak jak widać Jackass jest w głowie wielu graczy... I dzięki temu możemy dzisiaj zobaczyć śmieszny materiał. Twórczość wykonana w Grand Theft Auto V (GTA V) może się podobać... Chociaż ja mam ochotę na zdecydowanie większą dawkę podobnych atrakcji.

Tak jak wspomniałem, MTV zakończyło produkcję Jackass po 25 odcinkach, ale jeśli jest Wam mało, to Steve-O prowadzi przyjemny kanał na YouTube, gdzie wykręca różne zwariowane numery.

Oski8882 i f1older lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    hehehe :D
    patrząc na tego debila trevora, faktycznie filmik trzyma poziom starego dobrego jackassa.
    dobre. :D

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Cuda tworzą się przez tego edytora filmów

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik