1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cześć! Napęd i GTA 5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sh2dov, Sierpień 15, 2014.

1. sh2dov

sh2dov Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2 lata temu kupiłem @360 slima i przerobiłem go na lt 3.0 (jak dobrze pamiętam), nigdy tej konsoli nie podłączyłem do internetu, nie logowałem się na live, jeśli grałem to tylko offline. Chciałbym odprzerobić tę konsolę, chcę wymienić napęd na nowy (np. ten UK stock Original Xbox 360 Slim 360s Liteon Philips 9504 DG-16D4S DVD Drive Rom | eBay) Będzie to ze sobą współpracować?
    Kolejna kwestia jest taka, że konsola została przerobiona a dalej na oryginałach, aż padło na nieszczęsne GTA 5, Gdy przechodziłem fabułę po raz pierwszy miałem małe problemy przy misji "chwała lub chała" gra się resetowała, ale jakoś ruszyło, teraz nie mogę nic zrobić bo jak tylko dojadę na stadion to czarny ekran, reset z komunikatem, że mógł zostać uszkodzony twardziel, w reszcie gier jest wszystko w porządku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Sugeruję zacząć od sprawdzenia dysku. Nie wiem czemu wszyscy myślą że jak dysk się psuje to od razu cały. Sprawdź czy nie ma bad sectorów.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. sh2dov

sh2dov Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie pomyślałem, żeby dysk sprawdzić. Istnieje jakaś możliwość aby zrobić to z poziomu konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum