1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cześć... pomóżcie świeżakowi - zakup gry - karta prepaid

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez enzo the one, Luty 5, 2015.

1. enzo the one

enzo the one Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam

na koncie microsoft xbox doładowałem swoje środki za pomocą karty prepaid 50zł, wyszukałem grę "the maw" dla córki, jest opcja żeby kupić pełną wersję za 34,99zł... klikam to i wyskakuje okienko po angielsku, że kosztuje to 9,99$ z komunikatem:

You have no valid payment options on file.

Change Payment Options

Kiedy kliknę "Change Payment Options" wyświetla się tylko opcja "Add A New Credit Card" i dupa. Nie chce korzystać z karty kredytowej ( bo nie mam ) - chcę skorzystać z tych doładowanych 50 zł.

O CO W TYM CHODZI ??? Nigdy wcześniej nie kupowałem w ten sposób gry na XBOX, po raz pierwszy kupiłem tą kartę prepaid i wszystko pod górę... OŚWIEĆCIE MNIE PROSZĘ

Dziękuje
    Enzo

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    A jaki masz region w konsoli co coś mi się wydaje że nie polski dlatego tak wyskakuje

Wysłane z mojego HTC One max

enzo the one lubi to.
  4. enzo the one

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W konsoli ustawienia regionalne mam Polska, język polski i w profilu konta microsoft też wpisałem swoją lokalizację Polska.

Na konsoli, po odpaleniu rzeczonej gry "the maw" w wersji demo, klikam opcje "unlock full version" i też wyskakuje okienko z ceną 9,99$ (po polsku)... jest opcja "dodaj opcję płatności" - wybieram to ... potem "zrealizuj kod"... potem "dodaj dane rozliczeniowe"... wyskakuje prośba o zalogowanie się do konta microsoft - więc się loguje... wyskakuje IDENTYFIKACJA, gdzie pojawia się moje imię i nazwisko... wybieram "Dalej" i wyświetla się ekran "Wprowadź dane rozliczeniowe" (nie wiem dlaczego bo te dane rozliczeniowe już wpisałem na stałe w koncie microsoft) ale wpisuje... i tu MUKA !!! ... bo w miejscu "Stan/Województwo" dostępne są tylko poszczególne stany U.S.A... i koniec.

To bardzo frustrujące... nie mówiąc o tym, że za wydane 50zł zyskałem tylko kupę nerwów, straconego czasu i rozbeczaną córkę

Dzięki
    Enzo

5. nollo

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    enzo the one lubi to.
  6. enzo the one

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    właśnie przez przeglądarkę ( podany przez Ciebie link ) dzieje się tak jak to opisałem w swoim pierwszym poście... spróbuję z jakąś inną grą - ciekawe czy będzie to samo

7. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Stan/Województwo" dostępne są tylko poszczególne stany U.S.A... i koniec.

Nie znam się ale .... nie masz czasem w ustawieniach konta Live wpisane USA?

enzo the one lubi to.
  8. nollo

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Też mi się tak wydaje . A kiedy zakladales konto Xbox live może dawno i nie zrobiłeś migracji na Polskę

Wysłane z mojego HTC One max

enzo the one lubi to.
  9. enzo the one

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    YEAH BABY !!! \

Dzięki chłopaki to właśnie było przyczyną... ustawienia regionalne konta Xbox Live były US pomimo, że w konsoli region i język był polski.

Trzeba było po zalogowaniu na konto Microsoft wejść w "Moje konto"... potem na dole ekranu jest "Chcę... Rozliczenia/Bezpieczeństwo/Inne". W "Inne" jest opcja "zmiana regionu" to załatwiło sprawę ( ale uwaga bo zmieniając region niektóre rzeczy można stracić np. doładowaną kasę jeśli jest w innej walucie niż region, na który zmieniamy).

Na początku po prostu zmyliło mnie to, że w konsoli język i region był polski.

Jeszcze raz dziękuje w imieniu córki ( no z kontrolera to wiórki dzisiaj zostaną )

Pozdr
    Enzo

10. vonpablo

vonpablo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No to musisz dać odpowiedniej teraz chłopie rep + 1 hyhy Bo nie dość, że Tobie to pomogli to jeszcze właśnie dodatkowo na tym skorzystała twoja córeczka. Ogranicz jej trochę tą konsolę po przecież to jest zło tak ciągle jakby w nią grała, najważniejsze jak pomogli

--------------
    Znaleźliście nas to sprawdźcie http://mojehobbby.blog.interia.pl/?id=3353908 Myślimy że warto - niepożałujecie, bogata oferta .

Ostatnia edycja: Maj 4, 2015
  11. ekonimistanastowe

ekonimistanastowe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak tutaj potrzebne jest rep + 1 hehe Powiedz mi tylko chłopie czy jeszcze będziesz wchodził na forum czy po prostu napisałeś jeden post i to już jest koniec bo chciałeś poznać odpowiedź ; D weź się czasem odzywaj tutaj bo przecież mocno Ci co niektórzy pomogli

Nie tylko dym gryzie w oczy http://www.nieruchomoscikarol.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=15822 nasze ceny też.

Ostatnia edycja: Maj 6, 2015
  12. kierownikbananowy

kierownikbananowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ile twoja córka ma lat, że po prostu jej pozwalasz jej grać ? Ja pamiętam jak mi mój ojciec nie za bardzo tak pozwalał nawalać w jakieś gierki w strzelanki czy jakieś zabijanki to po prostu miałem całkowity niestety zakaz...Dopiero w liceum już trochę więcej mogłem pograć hyhy Bardzo wiele właśnie zależy od rodzica : )

13. Wiktoriuous

Wiktoriuous Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już chyba autora postu i pytania nie ma...Pewnie go pochłąnał tak bardzo ten melanż czyli xbox ; )) Jednak możesz się tutaj do nas odezwać czy teraz dalej grasz z córką na xboxie czy tylko po prostu sam sobie w niego pogrywasz ? Musisz coś się odezwać hehe

Ostatnia edycja: Październik 4, 2016
  14. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jak dałem dzieciarni bana na komputer bo się tłukły i nie chciały uczyć to mi konsole zajęły. Obie ps3 i x360. Z tym że 6latka nie umie jeszcze na padzie (za małe rączki )7.5 -latka wymiata, ma skubana dryg, w takiego Tekkena nie mogę jej odpuścić bo mnie zleje . 9latce idzie średnio.

15. vonpablo

vonpablo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kyron to podziwiam ale to powiedz to już uczniowie przerosły mistrza ? Na samym początku trzeba to kontrolować bo jeśli się za dużo pozwoli to później bo prostu za dużo czasu spędzają właśnie na graniu tylko niestety. U autora tematu pewnie też już tylko ta córka siedzi na konsoli i nikogo nigdzie nie dopuszcza...

Jakie materiały reklamowe są potrzebne w biurze? Czytaj nahttp://biurowiec.blogx.pl/. T przydatna umiejętność, więc naucz się skutecznie reklamować!

Ostatnia edycja: Czerwiec 23, 2015
  16. mosiektosiek

mosiektosiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To raczej nie jest dobrze jak właśnie to dzieci przejęły tą konsolę z tego oto powodu, że takie gry mogą trochę niestety uzależniać i naprawdę odmożdżać i ja radzę, żeby to po prostu im ograniczyć bo później może być tylko gorzej. Zdecydowanie niech grają ale jak przychodzą do nich rówieśnicy bo ja samemu tak grają to może być uzależnienie

17. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A czy the maw nie rozdawali czasem za darmo? Może da się jeszcze dorwać kodzik po taniości?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

18. glosnyJAA

glosnyJAA Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozdawali pamiętam ale teraz już nie wiem czy jeszcze gdzieś to dorwiesz po taniości bo ostatnio ja szukałem i nic ciekawego niestety nie znalazłem wrr a było mi to jakby powiedzieć pilnie potrzebne heeh Teraz wiem, że jak już jest coś takiego od razu trzaa brać

19. anina022

anina022 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na 100% rozdawali bo jak to było to mój chłopak się tym jak to mówiąc krótko bardzo podniecał : P Teraz to już nie wiem ale jak by wrócił z uczelni to bym się go zapytała czy to dalej jest możliwe i może jakby ktoś chciał to złapie szybko jakąś okazję bo nie rozumiem czemu akurat wtedy przespaliście to i nic nie zrobiliście

Lubisz stylowe ubrania i buty? Jeśli tak, to ten blog dla Ciebie idealne! Wejdź, a nie pożałujesz!

Ostatnia edycja: Czerwiec 2, 2015
  20. monarchypp

monarchypp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak rozdawali to lipa bo ja tego akurat nie otrzymałem bo jakoś to wszystko przegapiłem yhh Po prostu no nie wiem bardzo mi na tym zależało ale jeśli to było rozdawane to musiałem wyjechać za granicę na kilka dni i po prostu wszystko mi to jakoś przemknęło.

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego domu? Chciałbyś mieć nietypowe, oryginalne meble. Sprawdź na http://dpochron90.mylog.pl/2015-02-17/innowacyjne_meble. Może znajdziecie coś, co się Wam spodoba.

Ostatnia edycja: Czerwiec 23, 2015
  21. czarekbibi

czarekbibi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak ktoś nie skorzystał to ma pecha tak jak mój brat co na to tak bardzo oczekiwał ale później dostał telefon, że ma jakąś fuchę i po prostu zapomniał o tej sprawie i mu to niestety wszystko przepadło : ) teraz jak ktoś chcę po prostu mieć taką kartę to zdecydowanie musi bardziej tych terminów sobie pilnować

Nie wierzysz w Polską myśl technologiczną?http://polskiewynalazki.blog.iwoman.pl To patrz tutaj!

Ostatnia edycja: Czerwiec 24, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum